Product categories
Великоднє мило з основи - Яйце з орнаментом
Rating:
Share:

Великоднє мило з основи - Яйце з орнаментом

А це пасхальне мило робиться досить просто. Воно виходить оригінальне і гарне. Його зможе зробити навіть новачок, тільки запасіться піпеткою і крапелькою терпіння.

А це пасхальне мило робиться досить просто. Воно виходить оригінальне і гарне. Його зможе зробити навіть новачок, тільки запасіться піпеткою і крапелькою терпіння.

Рецепт пасхального мила з основи - Яйце з орнаментом:

- Форма для мила - Яйце з орнаментом

- Біла мильна основа - 100 г

- Пігмент жовтий 3 краплі

- Пігмент фіолетовий - 2 краплі

- Пігмент зелений - 2 капели

- Пігмент рожевий - 2 краплі

- Запашка бамбук 10-15 крапель.

Як приготувати великоднє мило - Яйце з орнаментом?

 1. Наріжте мильну основу на маленькі кубики, і поставте топитися в мікрохвильову піч або на водяну баню. Слідкуйте за тим, щоб основа не закипіла, постійно її перемішуйте.
 2. Близько 10 г основи розлийте в 3 невеликі ємності, це можуть бути маленькі пластикові стаканчики, наприклад. У кожен додайте по дві краплі фіолетового, зеленого і рожевого пігменту. Ретельно перемішайте. Це будуть квіти і пелюстки.
 3. За допомогою піпетки залийте відразу фіолетові квіти, вони лежать нижче і займають більший об'єм. Потім залийте рожеві квіти, їх трохи менше. І в кінці додайте зелені листочки. Коли цей різнокольоровий шар застигне, продряпайте його зубочисткою і побризкайте спиртом.
 4. Далі 3-4 г основи не фарбуйте, а просто залийте в форму, і проведіть її по формі, щоб вона заповнила всі завитки орнаменту. Залишок основи злийте назад в стаканчик. Поверхню можете трохи прочистити сухою паперовою серветкою.
 5. В решту основи додайте жовтий пігмент, бамбукову або іншу запашку, перемішайте, і залийте в форму.
 6. Побризкайте спиртом і залиште застигати на 2-3 години.

 

Пам'ятайте, що для багатокольорового мила, як барвники, варто використовувати саме пігменти, вони не мігрують. І якщо ви тільки починаєте займатися миловарінням, спробуйте використовувати для цього рецепту основу білоруського виробництва, вона не так швидко застигає, що дасть вам час подумати. Якщо ви перейдете по посиланню на сторінку форми, там ви зможете подивитися відео з нашого Ютуб каналу, на якому наші майстри показали ще один варіант заливки цього мила.

Preparation process:

 • 1. Нарежьте мыльную основы на маленькие кубики, и поставьте топиться в микроволновую печь или на водяную баню. Следите за тем, чтобы основа не закипела, постоянно ее перемешивайте.
 • 2. Около 10 г основы разлейте в 3 небольшие емкости, это могут быть маленькие пластиковые стаканчики, например. В каждый добавьте по две капли фиолетового, зеленого и розового пигмента. Тщательно перемещайте. Это будут цветы и лепестки.
 • 3. При помощи пипетки залейте сразу фиолетовые цветы, они лежат ниже и занимают больший объем. Затем залейте розовые цветы, их чуть меньше. И в конце добавьте зеленые листочки. Когда этот разноцветный слой застынет, процарапайте его зубочисткой и взбрызните спиртом.
 • 4. Далее 3-4 г основы не окрашивайте, а просто залейте в форму, и проведите ее так по форме, чтобы она заполнила все завитки орнамента. Остаток основы слейте обратно в стаканчик. Плоскость можете немного прочистить сухой бумажной салфеткой.
 • 5. В остальное количество основы добавьте желтый пигмент, бамбуковую или другую отдушку, перемешайте, и залейте в форму.
 • 6. Взбрызните спиртом и оставьте застывать на 2-3 часа.
Download PDF Print
Ingredients
На 100 г На 500 г
Ingredient
To recipe
Percent
Packaging
Price for one piece
0,5
0,5
1
35.00
0,5
0,5
1
112.00
0,5
0,5
1
27.00
0,5
0,5
1
27.00
0,5
0,5
1
27.00
0,5
0,5
1
24.00
0,5
0,5
1
39.585

Comments
No comments yet
Write your comment