Категорії товарів

Набори заготівель

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 2754
Цена
82.50 грн
шт
Артикул: 2745
Цена
63.00 грн
шт

Набір для скрапбукінга - незамінний атрибут в кожній творчій майстерні та скарбничці. Досвідчені чарівниці, створюючи черговий шедевр у техніці скрапбукінг, застосовують різні техніки і прийоми. У хід йдуть пір'ячко, гудзики, привезені з моря камінчики, черепашки і морські зірки. Знаходять своє місце пам'ятні квіточки, коліщатка від годинників і інша дрібна біжутерія. Ними можна оформлювати фотографії з сімейних відпочинків, вірші, мудрі крилаті вислови - усе, що цінне та має бути збережно на майбутнє. Декоративне оформлення листівок та альбомів потребує терплячості, майстерності та чималого запасу матеріалів. Наш інтернет-магазин з радістю урізноманітнить творчу скарбничку.

НАБОРИ ЗАГОТОВОК для скрапбукінгу

Набір заготовок для скрапбукінгу - поєднані певною тематикою елементи, що спростять вибір та пошуки декору. 

Незамінні набори заготовок для листівок своїми руками. Їх перевага в тому, що хтось для вас вже постарався і зібрав в один пакетик набір декоративних прикрас, які об'єднані між собою за певною ознакою. Це може бути єдина кольорова гамма, це можуть бути тематичні святкові набори заготовок для скрапбукінгу.

Набори можуть складатися з:
паперових, 

пластикових, 

дерев'яних, 

текстильних та інших  декоративних виробів, або являти собою сукупність всіх їх, на додаток до яких йдуть камінчики і паєтки. Також ви можете просто купити набір паперу для скрапбукінгу.

На уроках праці діти з задоволенням використовують набори самоклеящихся заготовок для скрапбукінгу. Такі набори - відмінна ідея подарунка всім дівчаткам в класі на 8 березня.
Купити набори для скрапбукінгу в Україні

Набори для скрапбукінгу не є диковинкою, вибір в магазинах Києва дуже великий, а ціна залежить від кількості елементів та їхньої декоративності. В нашому інтернет-магазині ви знайдете усе - від найпростіших наборів, які бездоганні для занять з дітьми, розвитку у них творчих здібностей та тренування дрібної моторики, до вишуканих дизайнерських колекцій, які прикрасять витвір найвибагливішого майстра чи майстрині.
Обирайте, купуйте і творіть! З нами це дуже просто. 

Рейтинг сторінки: