Категорії товарів

Запашки та ефірні олії оптом

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 4315
Цена
1 099.00 грн
шт
Артикул: 4313
Цена
697.00 грн
шт
Артикул: 4318
Цена
1 099.00 грн
шт
Артикул: 4319
Цена
1 850.00 грн
шт
Артикул: 4320
Цена
1 099.00 грн
шт
Артикул: 4321
Цена
770.00 грн
шт
Артикул: 4314
Цена
995.00 грн

Немає на складі

Артикул: 4317
Цена
1 550.00 грн

Немає на складі

Ефірне масло - обов’язковий компонент багатьох засобів по догляду за шкірою та волоссям, парфумерних виробів, побутової хімії, свічок ручної роботи. Ці масла є пахучими летючими та рідкими речовинами, їх видобувають з ефіровмісних рослин шляхом екстракції, дистиляції або пресування. Кожна крапля ефірного масла - це квінтесенція корисної природи рослини. Ароматичні масла оптом скуповуються в багатьох країнах та переміщуються ближче до споживача, у нашому випадку - в Київ, в Україну.
Ефірні масла оптом купуються для:
- застосування як компонента косметичного чи гігієнічного засобу
- в харчовій промисловості
- ароматерапії
- лікування
- ароматизації приміщень.
Якщо ефірні масла для миловаріння і косметології - то є щось споріднене магії, віддушки ж набагато простіші та ефективніші у використанні. Вони є сумішшю багатокомпонентних синтетичних ароматичних речовин, а також ефірних масел. Віддушки, на відміну від аромамасел, не викликають алергії і дають більш прогнозований результат у кінцевому продукті. Тому саме віддушки застосовуються у:
- косметиці
- побутовій хімії
- миючих засобах
- вологих серветках
- освіжувачах повітря.


Аромамасла оптом України, Франції, Німеччини

Протягом вже багатьох років наш інтернет-магазин поставляє на вітчизняний ринок найкращу ароматну продукцію від найнадійніших виробників. Ми закуповуємо аромати оптом, великими партіями, щоби дати можливість такої ж оптової реалізації продукції за ціною, приємнішою за роздрібну для наших клієнтів.
Купити ефірні масла оптом, віддушки, ефірні масла вигідно якщо:
- ви маєте потужне виробництво, яке споживає таку кількість ароматизаторів за короткий час.
- ви готуєтесь до масштабної події - ярмарку, розпродажу - замовлень буде багато і не можна щоб раптово ставались перебої зі складовими.
- вас декілька окремих майстрів чи цехів і ви купуєте вскладчину оптове замовлення, а потім самотужки вже розділяєте долі. Хоч і вибір ароматизаторів у такому випадку буде набагато меншим, але обійдуться вони чи не вдвічі дешевше.
Попри всі переваги оптових покупок, мусимо застерегти. Не нагрібайте від жадібності більше, ніж зможете використати до кінця терміну придатності, ніколи не застосовуйте прострочені компоненти, вони можуть нанести серйозну шкоду здоров’ю та непоправну - репутації.

Часті питання про категорію «Запашки та ефірні олії оптом»

Тест

Тест

♡ Мастер классы и Рецепты

Рецепты мыла ручной работы

✅ Мастер классы

Рейтинг сторінки: