Категорії товарів
Все про ефірну олію жасмину
Рейтинг:
Поділитися:

Все про ефірну олію жасмину

Білий ніжний жасмин народився в районі Індії та Ірану. Для виготовлення ефірної олії використовують квіти жасмину.

Білий ніжний жасмин народився в районі Індії та Ірану. Для виготовлення ефірної олії використовують квіти жасмину.

Сьогодні, жасминові кущі ростуть в Алжирі, Єгипті та Марокко, а також, в європейських країнах - в Італії, Франції. Французьке масло жасмину вважається самим розкішним і кращим.

Виготовлення ефірної олії - процес трудомісткий. Вартість якісного продукту значна. Знижена вартість або відверто дешева олія може свідчити про фальсифікацію товару.  

 

Користь ефірної олії жасмину

Ефірна олія жасмину добре підходить для чутливої, сухої шкіри. Хоча його можна застосовувати в догляді за будь-яким типом шкіри.

Жасминова олія знімає напругу в м'язах, його добре поєднувати з базовими оліями для масажу. Воно дуже добре заспокоює, знімає роздратування, як в прямому, так і переносному сенсі.  

Ефірна олія жасмину полегшує дихання, зменшує кашель, усуває хрипоту.


Жасмин вважають афродизіаком. Припускають, що жасминова олія впливає на репродуктивну сферу, збільшуючи кількість сперматозоїдів у чоловіків, і, усуваючи фригідність у жінок. Часте застосування жасмину можна спостерігати у породіль. Вона на відміну від інших олій, послаблює пологовий біль, полегшує пологи, впливає на скорочення матки. Також жасмин ефективний при менструальних болях і лікуванні інфекцій статевої системи.

Основні властивості жасмину: антисептична, заспокійлива, пом'якшувальна, антидепресивна.

У кремоварінні ефірна олія жасмину в силу високої ціни застосовується не так часто. Відсоток введення до 1,5%. У миловарінні уникають використання ефірної олії жасмину. 

Жасмин поєднується з: цитрусовими ефірними оліями, мелісою, трояндою, сандалом. 

 

Ароматичні композиції:

- відновлюча: жасмин 2к + мандарин 3к + лаванда 2к (від розтяжок і рубців, для поліпшення еластичності);
- масажна: жасмин 2к + апельсин 4к + шавлія 3к + розмарин 3к (базова олія на вибір);
- для аромалампи: жасмин 2к + бергамот 3к + лаванда 5к.

 

Застосовувати ефірну олію потрібно з обережністю вагітним на ранніх термінах. Жасмин рекомендується як допоміжний компонент лише при пологах. При тривалому використанні, ефірна олія жасмину може завдати шкоди. Вона може впливати на розсіювання уваги і порушення водного балансу в організмі.Завантажити PDF Роздрукувати

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар