Категорії товарів

Доставка

В даний момент наш магазин підтримує такі форми доставки:

    Кур'єрська доставка (тільки м.Київ).
    Самовивіз (тільки м.Київ).
    Компанія "Нова пошта" .
    Компанія "Укрпошта."   .
    Міжнародна поштова доставка.
    Доставка в Польщу.
   
    1. Доставка по Києву - адресна доставка по Києву кур'єром Нової пошти, вартість доставки від 100 грн, за тарифами Нової пошти. При замовленні на суму від 2000грн доставка здійснюється безкоштовно. Мінімальна сума замовлення складає 100 грн.
    2. Самовивіз - адреса точки видачі попередньо оформлених замовлень: м. Київ, вул. Куренівська 18, склад 21, другий поверх.
 
   3. Доставка по Україні - компанією "Нова пошта"відповідно до тарифів перевізника. Безкоштовно на відділення посилки доставляються при сумі замовлення від 2000 грн.
    4. Доставка по Україні - компанією Укрпошта. Відправка по Україні здійснюється службою Укрпошта "Експрес" відповідно до тарифів перевізника. Безкоштовно на відділення посилки доставляються при сумі замовлення від 2000 грн. На поточний момент відправляємо по понеділках, середах та п'ятницях.
    5. Міжнародна Доставка в інші країни поштовою службою, вартість доставки розраховується автоматично на сайті.
    6. Доставка у Польщу службою EMS. Спеціальний тариф на доставку до Польщі: 250 грн. за кожну посилку вагою до 20 кг. Термін доставки: до 7 днів.

  
Увага!!! Всі витрати на доставку по Україні оплачує одержувач.
Мінімальна сума замовлення складає 100 грн. (За винятком замовлень на Самовивезення, в цьому випадку мінімальної суми замовлення немає).
Якщо Ваше замовлення на суму більше 2000грн (з урахуванням знижки), то витрати з доставки в межах України ми беремо на себе. Товари на замовлення зберігаються протягом 7 днів, якщо, в перебігу цього терміну, замовлення не було забрано, або з вами не зміг зв'язатися менеджер, замовлення буде розформовано. Звертаємо вашу увагу, що в зв'язку з курсовою нестабільністю, рахунок на оплату дійсний протягом 3-х днів. Після закінчення цього терміну, ціни на товари можуть змінюватися, враховуйте, будь ласка, це при оформленні замовлення і оплаті.