Категорії товарів

Гліцерин Моностеарат 90%

Артикул: 1488-120
Рейтинг:
Артикул: 1488-120
18 грн
Артикул: 1488-120
Способи доставки
 • Самовивіз
  Безкоштовно
 • Кур'єром по Києву
  0-80 грн
Безкоштовна доставка від 2000 грн
 • Нова Пошта
  від 50 грн
 • Укрпошта
  від 30 грн
Безкоштовно перевізниками від 2000 грн

Моностеарат гліцерину (GMS 90)
Країна походження: Малайзія
Область застосування: косметичні вироби, фармацевтика, харчова промисловість, виробництво поліетиленових виробів, поліпропіленових виробів

Гліцерин моностеарат являє собою суміш моноефірів жирних кислот і гліцерину, головним чином стеаринової і пальмітинової кислот. Вміст моногліцеридів 40%. Не є класичним емульгатором. Утворює стабільні емульсії в присутності додаткових поверхнево речовин (аніоноактівних і неіоногенних). За допомогою цього емульгатора можна створювати емульсії масло / вода, вода / масло. Моно- або дигліцериди харчових жирних кислот в силу своєї повної фізіологічної нешкідливості використовують в якості емульгаторів в харчових продуктах, а також в фармацевтичних і косметичних засобах. Емульгатор гліцерин моностеарат добре підходить для створення кремів з приємною легкою текстурою. З його допомогою можна створювати кремову емульсію, яка добре утримує активні речовини і вітаміни. Моностеарат гліцерину - це хороший вибір для створення крему-бази, молочка для тіла або обличчя, сироватки.

Органолептичні показники
Зовнішній вигляд порошок
Запах Властивий даному продукту
Колір Від білого до світло-жовтого

Фізико-хімічні показники
Кислотне число, мг КОН / г 1,3
Число омилення 160,8
Температура плавлення, ° С 59
Вільний гліцерин,% 3,9
Вміст моногріцеридів,% 90,2
Йодне число, мг I2 / 100г, не більше 0,6

Зберігання: Зберігати в упаковці в сухих, чистих приміщеннях, які захищають його від дії прямих сонячних променів і атмосферних опадів, на відстані не менше 1 м від закритих джерел тепла при температурі від 0 ° С до 35 ° С.

Синоніми: Glycerol monostearate; Glyceryl monostearate; Glycerin monostearate; Stearic monoglyceride; Monostearin; GMS

Божена
Ужасное качество, на другом сайте заказывала, так моностеарат сэмульгировал 20%масла, а ваш даже с 10% не работает. Также купила у вас мочевину, а она не растворяется в воде. Полное разочарование, ничего больше не закажу.
Адміністратор
Божена, направим данную претензию поставщику, если действительно с качеством что-то не так - поменяем поставщика по данной продукции.
Татьяна Осипчук
Неплохой эмульгатор, не очень сильный, хорош при ЖФ до 10% примерно. Беру до 5% его на ЖФ 10% в зависимости от масел. Сочетается с другими эмульгаторами типа Olivem или Emulpharma 1000, это позволяет снизить процент каждого эмульгатора и получать эмульсии разной густоты.
Сам по себе глицерин моностеарат создает довольно легкую, жидкую эмульсию типа молочка, хорошо сочетать его с загустителем типа камеди или гелеобразователя для более густой текстуры.
Написати відгук

Похожие товары

Бета-Циклодекстрин (стабілізатор, емульгатор)

Бета-Циклодекстрин (стабілізатор, емульгатор)

29 грн

Віск Емульсійний

Віск Емульсійний

21 грн

Гліцерил стеарат цитрат (Ercawax CE V) емульгатор для прямих емульсій

Гліцерил стеарат цитрат (Ercawax CE V)...

80 грн

Гуарова камідь

Гуарова камідь

20 грн

Коньяк маннан (коньяковий глюкоманнан)

Коньяк маннан (коньяковий глюкоманнан)

80 грн

Ксантанова камідь

Ксантанова камідь

40 грн

Рекомендовані товари