Категорії товарів

Картинки на Новий Рік!

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 4647
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1632
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1633
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 3002
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1635
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 3003
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1637
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1638
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1639
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1675
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1676
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1677
Цена
4.5 грн
шт

Картинки для мила водорозчинні Новий рік починають вигрібатись з полиць нашого інтернет-магазину майстрами та майстринями ще з літа. І це логічно: якщо купити витратні матеріали заздалегідь і вчасно взятися до роботи то можна встигнути ощасливити своєю продукцією усіх бажаючих придбати її в якості подарунку на свята. В Україні давно вже склалась традіція не обмежуватись сімейним колом в процесі обміну новорічними подарунками. Колегам, сусідам, приятелькам з фітнес-клубу чи курсів англійської теж треба приготувати подарунок, дрібничку, яка свідчитиме про увагу і дружні почуття. І мило в якості такого дару - дуже популярний варіант, який дозволяє проявити увагу не витративши при цьому всі гроші світу. 


Ринок товарів для миловаріння щороку стає більш розвиненим та насиченим, це дозволяє майстрам і майстриням спробувати себе у різних техніках та обрати улюблену. Наш ресурс пропонує до новорічних свят:
- силіконові молди фігурок на новорічну тематику
- об’ємні 3-д форми для заливки справжніх витворів мистецтва
- безліч барвників, глітерів та прикрас, які додадуть святкового настрою. 

Впевнено набирають популярності і новорічні водорозчинні картинки для мила. Не треба закінчувати школу мистецтв для того, щоб на брусочку мила з'явилась майстерно зображена картина - про це потурбувались виробники паперових водорозчинних декоративних елементів. Принцип застосування цих елементів підкупає своєю простотою. В прозору основу занурюється папірець з обраним майстром зображенням і фіксується на ній шаром тієї ж основи. Все. У вашому мильному шедеврі відтепер живе краса і казка. Важливим ще є і те, що в процесі використання мила за призначенням картинка не псуватиме ні ефективність, ні ефект. Завдяки вмісту соди у папері він розчиняється дуже делікатно, не розкисає як листи А4, фарба вимивається поступово і не забруднює при цьому ні користувача, ні навколишні предмети. У майстрів, які обрали для себе такий вид декорування святкової продукції, нарікань на нєї нема і бути не може.
Додатковим плюсом для виробників є невисока ціна картинок пари такій беззаперечній якості.
Заходьте на наш сайт, обирайте, забирайте самовивозом в Києві чи замовляйте доставку в інші міста країни. Зима близько, встигніть до неї підготуватися!

Рейтинг сторінки: