Категорії товарів

Лаболаторний посуд

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 2531
Цена
132 грн
шт
Артикул: 764-930
шт
Артикул: 4084
Цена
59 грн
шт
Артикул: 5020
Цена
79 грн
шт
Артикул: 5021
Цена
86 грн
шт
Артикул: 5050
Цена
42 грн
шт
Артикул: 2683
Цена
185 грн
шт
Артикул: 2684
Цена
168 грн
шт
Артикул: 4942
Цена
44 грн
шт
Артикул: 4284
Цена
206 грн
шт
Артикул: 2686
Цена
315 грн
шт
Артикул: 2688
Цена
344 грн
шт

Лабораторний посуд - незамінне обладнання в майстерні людини, яка більш-менш серйозно ставиться до своїх практик в косметології чи миловарінні. Такі ємності виготовляються зі спеціальних матеріалів, які є невразливими для різноманітних середовищ та впливів. Хімічний посуд стійкий до температури, кислоти, лугу, барвників та інших інгредієнтів, які використовуються в косметології.
Звісно, відміряти певну кількість матеріалу для творення косметики чи мила можна і звичайним кухонним приладдям, але чи зможете ви потім користуватися ним для приготування їжі? І добре якщо то є скло, воно ретельно миється, а якщо пластик?
Наш багаторічний досвід роботи у навколокосметологічній сфері доводить: краще купити лабораторний посуд і експериментувати спокійно ніж щоразу думати, а чи не попало щось з косметики в тарілки домашнім?  

Спеціалізований вимірювальний посуд - запорука якості 

З досвіду шкільних лабораторних робіт з хімії ми пам’ятаємо, що чим більш точні заміри - тим прогнозованіший результат. Це крупи в суп можна покласти на ложку більше чи на ложку менше, хімічні елементи, що використовуються при виготовленні косметики, потребують максимально точних вимірювань.
Для цієї мети створена та є в наявності у нашому інтернет-магазині спеціальна вимірювальна хімічна посуда, місткість та шкала якої відповідають стандартам та технічним вимогам.  Мірний посуд для хімічних елементів поділяються за точністю.
- Перший клас - максимально точний. Похибка може становити півціни найменшої поділки шкали. 
- Другий клас. Максимальна похибка відповідає ціні найменшої поділки шкали.

Матеріал

На ринку України дуже широко представлений скляний та пластиковый лабораторний посуд, вироби з порцеляни хоч і зустрічаються, але є більш екзотичними.  Пластикові вироби приваблюють не тільки ціною. Вони легкі, просто миються, швидко сохнуть і головне - не б’ються. Посуд зі скла є більш стійким до термічних та хімічних впливів, має високу теплопровідність, створює абсолютний бар’єр для газоподібних та летючих сполук, не деформується при нагріванні.

Купити лабораторний посуд в Києві

Купуючи лабораторний посуд варто визначитись з тим, для яких робіт ви використовуватимете це обладнання, з якими матеріалами воно взаємодіятиме та за яких температур. Якісне та недороге обладнання для лабораторій представлено на сторінках магазину Aromasoap. Ми співпрацюємо з найкращими виробниками України та Чехії, їхнє приладдя треба лише ретельно мити та постаратись не гепати об підлогу - все інше передбачено під час виробництва.
Будьте творчими, будьте точними і нехай якість стане вашим другим ім’ям!

Рейтинг сторінки: