Категорії товарів

Любовна тематика

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 1104
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1109
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 240
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1112
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 242
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 753
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1111
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1108
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1110
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1106
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1117
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1519
Цена
4.5 грн
шт

Не знаємо як ви, а ми от впевнені, що любов керує світом і колись вона цей світ і врятує. І щоб це сталося якомога швидше, представляємо вам розділ інтернет-магазину Aromasoap, цілком і повністю присвячений любові.
Дуже простий, ніжний т милий спосіб сповістити про свої почуття - використати любовні водорозчинні картинки для мила. Це може бути перше освідчення чи мила дрібничка давніх партнерів, зроблена з теплом та фантазією, вона не залишиться без уваги.

Любовні освідчення в картинках на водорозчинному папері для мила запропоновані на цій сторінці. Ніжні послання, зафіксовані під прозорим шаром мильної основи, стануть в нагоді і зовсім юним романтикам, і людям з досвідом.

Ви можете використовувати картинки для мила з любовними посланнями для створення мильних валентинок. Мікс з сердечок, червоних губ і полум'яних троянд буде доречним, коли переповнюють почуття. Ці послання актуальні не тільки в День всіх закоханих, хоча у нас великим асортиментом запропоновані саме водорозчинні картинки для мила до Дня Валентина. Наші картинки на водорозчинному папері Love безмовно, але красномовно допоможуть висловити емоції того, хто дарує. Такі послання ви можете відправити мамі, коханому таткові, милій сестричці, або відданій подрузі. Але найчастіше картинки на водорозчинному папері з цього розділу використовують для презентів коханим дівчатам і чоловікам незалежно від віку.

Любити легко!

Водорозчинні картинки для заливки в мило мають низку переваг перед іншими товарами для декору:
- Величезний вибір зображень і низька ціна. Насправді картинка, що розчиняється у воді - це трохи целюлози, дрібка згущувача і тонкий шар фарби з принтера. Собівартість, власне, як і кінцева вартість, смішні, завдяки чому виробники можуть не обмежувати себе і друкувати на кожен колір та смак а клієнти - купувати не звіряючись з гаманцем.
- Безпечність. Целюлоза, сода, трохи пігменту з принтера - от і все з чого складається водорозчинна картинка. Вона не не замастить шкіру, не викличе подразнення, - буде змиватись повільно і ледь-ледь помітно, наче танучи в тумані.
- Простота використання. З такими помічними дрібничками як водорозчинні картинки дарувати тепло - справа трьох секунд. Залити прозору основу, збризнути картинку спиртом - і презент готовий!

КУПИТИ МИЛЬНІ ЛЮБОВНІ КАРТИНКИ В КИЄВІ

Всілякі мильні картинки Ведмедики Тедді, Амурчики, Котики і Лебеді запропоновані нами вами на цій сторінці. Дуже актуальні картинки для мила Love отримали нову хвилю визнання серед закоханих парочок. Замовте, і ми відправимо їх вам в будь-яку точку України.

Даруйте любов разом з "Все для миловаріння"!

Рейтинг сторінки: