Категорії товарів

Наклейки

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 2754
Цена
37 грн
шт
Артикул: 2782
Цена
37 грн
шт
Артикул: 5681
Цена
37 грн
шт
Артикул: 3542
Цена
37 грн
шт
Артикул: 3548
Цена
37 грн
шт
Артикул: 3974
Цена
23 грн
шт
Артикул: 5766
Цена
23 грн
шт
Артикул: 2779
Цена
37 грн
шт
Артикул: 5769
Цена
37 грн
шт
Артикул: 6014
Цена
37 грн
шт
Артикул: 5950
Цена
37 грн
шт
Артикул: 6306
Цена
37 грн
шт

Розділ представлений різними видами наліпок для декорування альбомів, блокнотів, коробочок і листівок, а також різних виробів зі скла, металу, пластику і порцеляни. Створюючи складні колажі та багатошарові сюжети, досвідчені рукодільниці використовують незамінні наклейки для скрапбукінгу.

Наклейки декоративні для скрапбукінгу виконують одразу декілька функцій:
- заощаджують час

  • спрощують роботу з матеріалами
  • допомагають створювати зображення в одному стилі
  • незамінні для занять з дітьми. 

Кріпити наклейки на заготовки дуже просто, не треба морочитись з ножицями, клеєм і т.д., а зображення, розроблені професійними дизайнерами, гарантують неперевершений результат.

Інтернет-магазини усього світу пропонують шалене розмаїття вибору наклейок для скрапбукінгу, купити їх можна як в Україні, так і за кордоном. Це можуть бути кольорові наклейки, золоті або срібні, з металевим ефектом. Це можуть бути наклейки з 3Д ефектом і багато іншого. Тим не менше ми рекомендуємо купити наклейки для скрапбукінгу в Україні, адже ціна і час доправлення покупки може зіпсувати все задоволення.

Купуючи контурні наклейки для скрапбукінгу з еластичної самоклеючої фольги, ви отримуєте 2 в 1 - наклейки і трафарет. Зазвичай наклейки продаються листами, в яких різні наліпки поєднані або сюжетом, або кольоровою гамою, є наклейки з місцем для тексту, є зібрані в стрічку - простору для творчості масса!

НАКЛЕЙКИ для скрапбукінгу

Наклейки на листівки мають ряд переваг. Вам не потрібно морочитися з клеєм. Досить заготовки для листівок і наклейки з 3-Д ефектом в формі квітів і метеликів. З такою роботою впорається навіть дитина. Листівка, зроблена своїми руками, буде милим спогадом про час, проведений разом, а бабуся буде в захваті від талановитої роботи онука. Пропонуємо завітати в наш магазин в Києві щоб детальніше познайомитись з цими чудовими і дуже помічними матеріалами. 

Рейтинг сторінки: