Категорії товарів

Основа для мила

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 595-379

Немає на складі

Артикул: 548-376
шт
Артикул: 1295-414
шт
Артикул: 594-385
шт
Артикул: 533-417
шт
Артикул: 6252-9438
шт
Артикул: 3244-2079
шт
Артикул: 4352
Цена
4 074 грн
шт
Артикул: 5298
шт
Артикул: 796
Цена
4 094 грн
шт
Артикул: 513-388
шт
Артикул: 1476
Цена
4 074 грн
шт

Мильна основа - це саме той фундамент, на якому будується весь майбутній рецепт приготування мила. Якщо говорити простими словами, то саме в цю базу і вкладаються всі майбутні властивості готового результату - це вкрай важливий етап на шляху до створення вашого першого шматка мила.

Від мильної основи залежить:

 • характеристика мила;
 • його прозорість, колір та ін.;
 • властивість милитись;
 • то, наскільки добре будуть взаємодіяти інші інгредієнти в майбутньому;
 • зручність вашої роботи.

Всі ці головні питання і визначають важливість вибору якісної основи для мила.

Кожен новачок проходить через цей процес - виготовлення мила з основи. В майбутньому, отримуючи певний досвід, деякі майстри починають готувати мило з нуля, а деякі, і надалі вдосконалюють свої творчі можливості, тестуючи різні техніки заливки, складніші форми і так далі.

Види мильних основ

Створюючи мило власноруч ви виготовляєте безпечний, гарний та ароматний продукт, який сподобається вашим рідним та близьким. Таке мило не має агресивних компонентів, більш делікатно ставиться до шкіри та піклується про неї. І, звичайно, не буде зайвим згадати, що тільки ви обираєте як воно буде пахнути та виглядати. А це, насправді, особливе задоволення використовувати мило, що було створено власноруч. Між іншим, обирати основу для мила може бути не просто. По-перше, через те що для новачка, в загальному, досить складно орієнтуватися у всьому запропонованому асортименті. А по-друге, варіантів такого продукту запропоновано і справді чимало.

Яку можна купити основу для мила в нашому магазині:

 • звичайну білу чи прозору - найкращий вибір для новачків;
 • тверда основа, що виготовлена на основі різних базових компонентів (козячого молока, масла Ши і т.д.);
 • кремоподібна основа для більш ніжних продуктів;
 • рідка основа найкраще підійде для рідкого мила, геля для душу, шампуню, піни для ванн і т.д.;
 • желеподібна.

В цьому списку ми пропонуємо лише основні категорії, які ви можете знайти в нашому каталозі, але серед них існують ще чимало варіантів для різних рецептів, задач та потреб.

Якщо ви вирішили виготовити мило вперше - візьміть найпростіший варіант основи - тверду білу. З нею вам буде простіше працювати та гарантовано зможете отримати хороший результат який подарує насолоду від процесу миловаріння. Майстри з досвідом, вже можуть проводити експерименти, використовуючи мильну основу в різних інтерпретаціях в складніших рецептах.

Основа для миловаріння - це та база якісного мила, яка забезпечить вам хороший результат. Продукція, що представлена на цій сторінці каталогу - це натуральні інгредієнти, які не містять в собі шкідливих компонентів, легко використовуються в рецептах та гарантують достойний результат. Вкрай важливо, що різні види основ мають різні характеристики, не тільки за способом впливу на шкіру, але і за особливостями взаємодії з іншими інгредієнтами. Для прикладу, більш густрі основи користовуються в рецептах де передбачені глітери чи інші інгредієнти, які можуть осідати вниз і саме щільна текстура основи, дозволяє попередити це. В той час як для складних силіконових форм вам краще купити таку мильну основу, яка добре заповнить собою найдрібніші деталі. Для цього використовуються ті варіанти основ, що рідкіші під час переплавки.

Як на практиці виглядає процес виготовлення мила з основи? Все досить просто:

 1. Відмірте необхідну кількість основи для миловаріння та наріжте її дрібними кубиками;
 2. Розплавте основу за допомогою водяної бані чи мікрохвильовки. Важливо при цьому, що маса не має закипіти!
 3. Додайте бажаних властивостей (аромат, колір, масло і т.д.);
 4. Залийте отриману суміш в форму;
 5. Зверху збризність спиртом, щоб прибрати бульбашки повітря;
 6. Дочекайтесь повного застигання і акуратно дістаньте готове мило з форми.

Така досить проста методика доступна майже кожному. Все що потрібно  від вас - трошки часу, креативності та бути уважним на всіх етапах виготовлення свого першого шматочку мила.

Купити мильну основу в Україні

В інтернет магазині Аромасоап ви можете купити мильну основу від різних українських та іноземних виробників за доступною ціною. Тут ви знайдете різні варіанти основ - від простих та базових видів, до більш складних продуктів із будь-якими текстурами та характеристиками. Наша компанія пропонує досвідченим майстрам та новачкам в цій справі широкий асортимент інгредієнтів для миловаріння, виготовлення свічок чи косметики власноруч. Ціни на запропоновану продукцію та висока якість вас приємно здивують.

 

Рейтинг сторінки: