Категорії товарів

Парфумерні композиції

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 3254-2093
шт
Артикул: 1072-764

Немає на складі

Артикул: 931-737
шт
Артикул: 1994-801
шт
Артикул: 1081-770
шт
Артикул: 934-749
шт
Артикул: 1938-7998
шт
Артикул: 937-752
шт
Артикул: 1993-798
шт
Артикул: 4174-3132
шт
Артикул: 1074-767
шт
Артикул: 3075-1760
шт

Парфумерні композиції - це один з різновидів віддушок, що використовується для виготовлення мила. Вони дозволяють надати готовому продукту незабутній аромат. Науково доведено, що саме запахи здатні надзвичайно сильно впливати на людину - викликати апетит, провокувати спогади, відчуття, бажання. Тому правильно підібраний аромат - це одна з ключових задач в процесі миловаріння. І обрати його варто не тільки виходячи з власних бажань, але і з урахуванням рецепту в загальному. Так, досвідчені майстри обирають віддушки для мила зважаючи на вже підібрані інгредієнти, щоб отримати органічне поєднання всіх складників.

Аромати, які використовуються для виготовлення будь-яких косметичних засобів (це може бути доглядовий крем чи мило для рук), бувають різними по своєму впливу та стійкості. І якість ароматизаторів, які ви використовуєте, здебільшого, створює відчуття, яке буде справляти на людину ваш продукт. Саме тому майстри можуть довго підбирати віддушки та ароматизатори, які будуть відповідати якості та рівню продукції, що виготовляється.

На цій сторінці нашого каталогу представлені парфумерні композиції - це особливі віддушки, які імітують всесвітньо відому аромати парфумів. Використовуючи такий інгредієнт в своєму милі, ви зможете надати йому запах саме тієї палітри ароматів, що подобаються людині, для якої призначається мило.

Види та переваги

Парфумерна композиція - це важливий компонент мила. Вони створюються синтетичним або напівсинтетичним методом, шляхом змішування цілого букету ароматів для досягнення ефекту справжнього парфуму. Виготовляються таким чином, щоб ви могли без додаткових складнощів і підготовчих робіт використовувати засіб в процесі миловаріння. Нерідко досвідчені майстри вдаються до такого прийому, як створення своїх унікальних ароматів. Для цього декілька віддушок змішуються в одну в певній пропорції. Але, по-перше, це питання чималої кількості експериментів, а по-друге, в парфумерних композиціях така ідея не завжди призводить до хорошого результату, адже вони вже і є продуктом змішування декількох ароматів.

Віддушки для мила з ароматом парфумів мають цілу низку особливостей:

  • досить стійкі і зберігають свій аромат на довго;
  • дозволяють замаскувати запах основи;
  • абсолютно безпечні для здоров'я людини, однак не рекомендуються для дитячого мила, оскільки, залежно від складу віддушки, може бути індивідуально непереносимість компонентів;
  • високий рівень концентрованості засобу забезпечує економічне використання.

Такі варіанти ароматизаторів - це справжня парфумерія для мила. Ви можете використовувати навіть найпростіші рецепти, але приємний аромат улюбленого парфуму зробить цей шматочок мила дуже особливим.

Віддушки з ароматом парфумів також часто використовуються у всіх можливих косметичних засобах, косметиці ручної роботи, продуктах по догляду за шкірою, волоссям і, звичайно ж, в миловарінні.

Купити парфумерну композицію для мила

В інтернет магазині aromasoap.com.ua ви можете знайти та придбати різноманітні віддушки для мила, що створюються за мотивами широко відомих парфумів. Такий варіант ароматизатора - це оригінальний спосіб додати улюбленого аромату своєму милу, доповнити тим самим рецепт, створивши мило, що буде дарувати приємні емоції Якщо ви хочете спробувати той чи інший аромат - у нас можна купити парфумерні композиції в об'ємі від 5 грам. Для досвідчених миловарів, які вже знайшли улюблений запах і готові виготовляти великі партії мила - також є можливість придбати віддушки гуртом об'ємом 1 літр.

В каталозі сайту представлені не тільки різні варіанти віддушок та ароматизаторів для мила, а також чимало інших інгредієнтів, аксесуарів та інвентаря, які будуть корисні миловару. З нами ви можете розвивати свою творчість і створювати мило із задоволенням, отримуючи насолоду від кожного нового готового продукту.

Не вистачає ідей чи не знаєте з чого почати? Завітайте в розділ з рецептами - там запропоновані різноманітні варіанти виготовлення мила для новачків та досвідчених майстрів. Вам запропонований широкий каталог знань, який допоможе сформувати повне розуміння процес виготовлення мила з нуля чи з основи, а також надихатись новими оригінальними способами приготування продукту.

 

Рейтинг сторінки: