Категорії товарів

ПАРи

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 3724-2950
шт
Артикул: 4043-2948
шт
Артикул: 5343-8005
шт
Артикул: 4862-3754
шт
Артикул: 4396-3418
шт
Артикул: 4967-3914
шт
Артикул: 4042-2938
шт
Артикул: 2077-171
шт
Артикул: 1477-1034
шт
Артикул: 5276-4145

Немає на складі

Артикул: 3219-2021

Немає на складі

Артикул: 3349-2172

Немає на складі

Поверхнево активні речовини (або ж ПАРи) - це широка група хімічних з'єднань, які здатні знижувати поверхневе натяжіння на межі різних фаз. Такі властивості дозволяють ПАРам виступати, в тому числі і емульгаторами, і загущувачами, і стабілізаторами емульсій.

В реальному житті з цими речовинами ми стикаємось весь час, оскільки їх досить часто можна зустріти в рецептах кремів, лосьйонів, тоніків та інших косметичних продуктів.

Як і емульгатори, поверхнево активні речовини також мають специфічну будову молекули з гідрофобною та гідрофільною частиною. Що і забезпечує ПАРам їх властивості. Однак, на відміну від простих емульгаторів, ці речовини також мають миючі властивості, які пояснюються тим, що їх компоненти притягують на свою поверхню забруднення і огортають частинки бруду на шкірі, за рахунок чого і відбувається процес очищення.

Бувають різні види ПАРів. Деякі з них більш м'які та безпечні - їх отримують з рослинної сировини. Інші, частіше за все дешевші, мають агресивніший вплив і походять від продуктів нафтопереробки.

Види і переваги

Під час впливу ПАРів на шкіру, роговий шар епідермісу набухає. Завдяки цій властивості значно підвищується проникність біологічно активних компонентів. Таким чином, чим кращий ефект “набухання” від ПАРу, тим ефективнішим буде засіб. Однак, існує і зворотна сторона медалі. Адже разом з очищенням, відбувається і порушення природних бар’єрних функцій шкіри. Що з цим робити та як знайти золоту середину? Відмовитись від поверхнево активних речовин ми не можемо, оскільки саме вони забезпечують той єдиний спосіб очищення, що відомий та доступний кожному з нас щоденно. Але існує альтернатива - різні види ПАРів за походженням та впливом, мають різну дію на ліпідний барєр. Відповідно, в своїй косметиці можна використовувати більш делікатні та безпечні.

Різновиди ПАРів:

  • аніонні - це речовини з потужними очищуючими властивостями, які здатні утворювати велику піну і мають цілком доступну ціну. Попри це, більшість засобів цієї групи досить сильно подразнюють шкіру, тому вони найкраще підходять для побутової хімії. Однак є і виключення - сучасна наука отримала з амінокислот яблук та молока аніонні ПАР, які не подразнюють шкіру і навіть слизові. Саме такі компоненти використовуються в дитячих шампунях. Також зазначимо, що вони є біорозкладні і підходять для еко-косметики;
  • катіонні частіше за все ви зутрінете в кондиціонуючих засобах. Чудово підходить для косметики для волосся, оскільки знімає статичну електрику та спрощує розчісування;
  • амфотерні - засоби, які по-різному себе поводять залежно від рецепту. В кислому середовищі цей вид ПАР проявляють себе як катіонні, а лужному - аніонні. Мають м'який вплив на шкіру, не подразнюють її та делікатно очищають. Чудово підходять для дитячої косметики. Єдиний недолік цього засобу полягає в тому, що в якості самостійного ПАРу, амфортерні не надають продукту хороших очищуючих властивостей, тому краще комбінувати. Часто поверхнево активні речовини цієї групи отримують з олій. Для цієї задачі найбільш популярними з них є кокосове, масло мигдалю та бабасу;
  • неіоногенні - найбільш вдала група засобів в цій категорії. Вони не тільки делікатно очищують шкіру не подразнюючи її, ще й відносяться до класу екологічних складників для косметики (біорозкладається). Часто використовуються в рецептах професійних майстрів (в тому числі і для продуктів, що не змиваються). Серед ПАР цього типу полісорбати, які виробляють з фруктів та жирних кислот, що отримують з олій.

Таким чином, підібравши для своєї косметики правильні та безпечні ПАР, ви зможете забезпечити їй хороші очищаючі властивості, делікатний вплив на шкіру і краще проникнення біологічно активних компонентів продукту в клітини. Тому уважний вибір цього інгредієнта - основа для якісного продукту, що буде доглядати за шкірою.

Купити косметичні поверхнево активні речовини

В інтернет магазині АРОМАСОАП ви можете купити ПАРи різних типів для своєї косметики. Пам’ятайте, що при виборі такого інгредієнту для своїх засобів, потрібно підбирати весь склад продукту таким чином, щоб це було не просто вдале поєднання безпечних компонентів, а ще і ефективний засіб, що буде добре справлятись з поставленими перед ним задачами. Для цього вам знадобляться описи товарів, а маючи певний досвід, можна будет комбінувати поверхнево активні речовини для отримання найкращого результату.

В нашому каталозі представлені ПАРи органічного походження, які здатні безпечно очищувати шкіру та забезпечувати ефективний вплив косметичних засобів. 

Рейтинг сторінки: