Категорії товарів

Харчові ароматизатори

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 4895
Цена
26 грн
шт
Артикул: 4846
Цена
26 16 грн
шт
Артикул: 4483
Цена
26 грн
шт
Артикул: 4477
Цена
26 грн
шт
Артикул: 6378-9646

Немає на складі

Артикул: 4484
Цена
26 грн

Немає на складі

Артикул: 4476
Цена
26 грн

Немає на складі

Артикул: 4475
Цена
26 грн

Немає на складі

Артикул: 5196
Цена
26 грн

Немає на складі

Артикул: 4959
Цена
22 грн

Немає на складі

Харчові ароматизатори часто використовуються майстрами для виготовлення мила ручної роботи завдяки їх простоті та доступності. Крім цього, такі засоби знайшли широку популярність в косметичних продуктах, де натуральність та безпека вкрай важлива.

Аромати - це один з ключових складників, за рахунок яких стало популярним саме мило ручної роботи, а не серійне виробництво. Запах, який вам прийшовся до душі може підняти настрій на цілий день чи, навпаки, заспокоїти ввечері або налаштувати на романтичний лад і т.д. Саме тому використання правильних віддушок і ароматизаторів вкрай важливе.

Спершу, харчовий ароматизатор був частиною кондитерської та харчової промисловості, але завдяки його безпечності та натуральності, почав нерідко з'являтися і в косметичних продуктах (бальзамах та помадах для губ), масажних оліях і т.д. Сьогодні майстри, які шукають максимально природні складники для свого мила також зупиняють свій вибір на таких натуральних ароматизаторах.

Натуральні харчові ароматизатори

Створюючи органічний рецепт варто намагатись підібрати ідеальне поєднання аромату, кольорів та властивостей мила. Так, для вишуканих продуктів з доглядовими властивостями, нерідко обирають парфумовані віддушки, а для легких літніх продуктів, дитячої чи підліткової косметики, мила для енергічного настрою, ми рекомендуємо насичені кольори, легкі фруктові аромати харчого ароматизатору, що буде заряджати позитивним настроєм на цілий день.

Чому варто обрати харчові ароматизатори:

  • оскільки вони підходять для харчової промисловості, то абсолютно безпечні для здоров'я людини;
  • мають чистий приємний аромат, частіше за все - фруктовий;
  • економічні у використанні.

Харчові ароматизатори, окрім легкого та не нав'язливого аромату, також мають ряд особливостей використання, які варто враховувати створюючи рецепт. В першу чергу, важливо пам'ятати, що запахи від таких ароматизаторів досить нестійкі - вони можуть вивітрюватись вже після кількох тижнів зберігання (навіть якщо мило буде в плівці). Швидкість з якою мило втрачатиме аромат залежить від виду ароматизатору та особливостей рецепту.

Також не варто забувати, що як і більшість віддушок, харчові ароматизатори можуть викликати алергічні реакції при індивідуальній непереносимості того чи іншого продукту. Для прикладу, при алергії на цитрусові, перш ніж використовувати лаймовий ароматизатор, варто попередньо провести тест на чутливість - нанести невелику кількість засобу на шкіру зап'ястя і впродовж півгодини простежити за реакцією організму.

Окрім цього, як і будь-який інший натуральний компонент в миловарінні, харчовий ароматизатор може дати непередбачуваний ефект при взаємодії з іншими компонентами мила. А якщо ви готуєте мило з нуля, то після впливу лугу, аромату може взагалі не лишитись.

Через такі специфічні особливості, ароматизатори харчові використовуються досить рідко і то досвідченими майстрами, які добре знають як працює той чи інший компонент. Але цінність цього засобу - це і є базова причина, через яку миловаріння своїми руками і набуло такої популярності в якості хобі. Адже, в першу чергу, жінки хотіли створити щось унікальне, своє, натуральне - засіб який забезпечить приємні відчуття від використання. І якраз харчовий ароматизатор здатен створювати такий ефект. Такі теплі живі запахи нададуть вашому милу природній аромат натурального засобу.

Купити харчовий ароматизатор в Україні

В інтернет магазині Аромасоап ви можете купити натуральний харчовий ароматизатор за доступною ціною. Продукція, що представлена на сторінках нашого сайту - це якісні інгредієнти для мила, косметики та свічок ручної роботи, які допоможуть вам розвивати свою творчість і втілювати в життя найбільш оригінальні ідеї.

Харчові ароматизатори - це базовий продукт для виготовлення мила. І якщо ви хочете спробувати той чи інший запах - у нас можна придбати невеликі варіанти фасовок товару, щоб ви змогли оцінити роботу ароматизатора в милі.

Працівники інтернет магазину з власного досвіду знають про властивості та особливості роботи ароматизаторів, барвників та інших складників процессу миловаріння. Завдяки цьому, ми можемо надати якісні консультації своїм покупцям. До того ж, склад магазину знаходиться в Києві, що дозволяє нам виконувати доставки в будь-яку точку країни максимально швидко. І вже через кілька днів після замовлення ви отримаєте обрані товари та можете починати створювати свої шедеври.

 

Рейтинг сторінки: