Категорії товарів

Шпателі косметичні

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 6369
Цена
16 грн
шт
Артикул: 6370
Цена
18 грн
шт
Артикул: 3727-2500
шт
Артикул: 5452-8352
шт
Артикул: 3188-1922
шт
Артикул: 3703-2446
шт
Артикул: 3704-2448
шт
Артикул: 4928-3833
шт
Артикул: 3726-2497
шт

Шпателі косметичні - невід'ємне пристосування професійних косметологів та миловарів. Вони виключають контакт рук фахівця з цукровою пастою, воском і тп, і дозволяють скоротити час косметичної процедури. Під час виготовлення косметики шпателем набирають та змішують інгредієнти, викладають готовий засіб у ємності для зберігання. В арсеналі у кожного майстра має бути кілька інструментів різного виду і розміру.


Шпатель для косметики - різні матеріали, призначення та ціни.

  • Металеві шпателі міцні і надійні. Вони призначені для багаторазових косметичних процедур. Виробляються з медичної сталі, тому не викликають алергічних реакцій. Сталева лопатка рівномірно розподіляє речовини, покриваючи всю поверхню шкіри, вона зручна і проста у використанні, легко обробляється антисептиками.
  • Косметичні шпателі з пластику застосовують для покриття шкіри кремоподібними засобами. Ними зручно розмішувати і наносити як густі, так і рідкі речовини, тому що вони виконані у формі ложечки. У виробництві використовується нетоксичний пластик. Він не викликає подразнень і підходить навіть для чутливої шкіри. Пристосування легко мити і дезінфікувати. Вони прості у використанні, впорається навіть новачок.
  • Дерев'яні шпателі застосовуються в косметології частіше за інших. Вони екологічно чисті, зручні і приємні. Вважаються найпростішим у використанні варіантом, до того ж, найдешевшим. Недоліки - вони швидко ламаються і не піддаються обробці, тому після проведення процедури їх викидають. Випускають і багаторазові дерев'яні шпателі. Вони виконані у формі лопатки і призначені для роботи з гарячим воском. Після застосування їх дезінфікують в ультрафіолетовому стерилізаторі або в розчині аламінола.


Інтернет-магазин Aromasoap пропонує купити шпателі для косметики для будь-яких потреб. Побачити товар вживу можна в нашому магазині у Києві, а мешканці інших міст України можуть скористатись формою замовлення з доставкою, що є на нашому сайті. 

Рейтинг сторінки: