Категорії товарів

Скраби

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 5555
Цена
75 грн
шт
Артикул: 6377
Цена
35 грн
шт
Артикул: 1653
Цена
51 грн
шт
Артикул: 2215
Цена
12 грн
шт
Артикул: 4038
Цена
132 грн
шт
Артикул: 4935
Цена
77 грн
шт
Артикул: 6283
Цена
89 грн
шт
Артикул: 664-837
шт
Артикул: 1640
Цена
21 грн
шт
Артикул: 1642
Цена
18 грн
шт
Артикул: 663-835
шт
Артикул: 4723
Цена
12 грн
шт

Якщо ви хочете приготувати скраб ручної роботи, вам неодмінно знадобиться якісна основа для скрабу, в асортименті представлена інтернет-магазині  Aromasoap. Завдяки таким компонентам косметика набуває унікальних характеристик, відновлює, омолоджує шкіру і в цілому поліпшує її стан. Маючи якісні компоненти, приготувати скраб легко і в домашніх умовах.

ЯК ПРАЦЮЄ скраб для косметики І З ЧОГО ЇХ РОБЛЯТЬ

Скраби в косметиці грають важливу роль. При зіткненні косметичного засобу, що містить абразивні речовини, зі шкірою, відбувається механічний вплив, при якому видаляються старі ороговілі клітини, тим самим провокуючи процес регенерації нових. Після процедури шкіра стає гладенькою, шовковистою на дотик, з'являється рум'янець і тіло просто дихає здоров'ям.

Натуральний скраб найчастіше роблять з макухи, шкаралупи, насіння рослин. Розмір абразивних частинок різний, від чого змінюється і їх призначення. Так в скраб для обличчя рекомендується використовувати дрібнодисперсний порошок. При приготуванні косметичних засобів від целюліту додають сухий скраб з частинками більшого розміру.

Хочете приготувати домашній скраб? Пропонуємо купити скраб для косметики з частинками різних розмірів і властивостей в нашому інтернет магазині!
Наші спеціалісти слідкують за новинками косметичного ринку України та світу і збирають наймодніші цікавинки на нашому складі в Києві. Також ми піклуємось про те, щоб ціна, заявлена виробником, відповідала якості його продукції і відфільтровуємо тих, хто не виправдав довіри. Купуючи компоненти для виготовлення мила чи косметики у нас ви можете бути впевненими як в якості продукції, так і обслуговування. У нас працюють виключно компетентні спеціалісти, які готові надати фахові консультації практично в будь-який час доби. Тож ловіть свою музу і чекаємо до нас по інструменти реалізації!

Рейтинг сторінки: