Категорії товарів

Оптові пропозиції

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 4627
Цена
13 642 грн
шт
Артикул: 671
Цена
6 600 грн
шт
Артикул: 652
Цена
6 600 грн
шт
Артикул: 2553
Цена
3 840 грн
шт
Артикул: 4029
Цена
4 080 грн
шт
Артикул: 3220
Цена
4 240 грн
шт
Артикул: 3221
Цена
4 118 грн
шт
Артикул: 4286
Цена
4 800 грн
шт
Артикул: 3009
Цена
4 080 грн
шт
Артикул: 3737
Цена
15 200 грн
шт
Артикул: 2550
Цена
6 000 грн
шт
Артикул: 1489
Цена
5 200 грн
шт

Досвідчені майстри, які займаються виготовленням мила вже не перший рік, чудово знають свої улюблені рецепти, які інгредієнти в них спрацьовують краще, які аромати ліпше пасують. І тому, не дивно, що вони хочуть знизити витрати чату і, навіть, грошей купуючи все для миловаріння гуртом.

В загальному, миловаріння як хобі - це досить цікавий варіант, який може крім розваги, також стати справою, що приносить прибуток. Адже сьогодні все більша кількість людей намагається знайти щось натуральне, відмовившись від промислового виробництва і обирає більш екологічні варіанти. Крім того мило ручної роботи виключає наявність агресивних ПАРів в складі, піклується про шкіру та ефективно очищає її. Ну і не будемо забувати, що таке мило має приємні індивідуальні аромати, нестандартний зовнішній вигляд - в загальному, справжнє задоволення при використанні. Як бачите, переваг такий продукт має безліч, і саме це дозволяє людям із задоволенням купувати мило ручної роботи у майстрів.

Тому, якщо ви вирішили перетворити улюблене хобі на захоплюючий бізнес, то ця сторінка нашого сайту для вас.

Гуртові пропозиції для миловарів

Товари, які ви знайдете в цьому розділі - це все ті ж якісні інгредієнти та тара для миловаріння, але ми реалізуємо її в більших об'ємах і за дуже вигідними цінами. Таким чином, якщо ви виготовляєте мило косметику та інші продукти, ви зможете зекономити завдяки гуртовим замовленням.

В розділі ви можете купити оптом все для миловаріння:

  • основа для мила від 10 кг;
  • базові масла 1-5 кг;
  • тара та упаковка.

Завдяки таким великим розмірам ви зможете економити на виготовленні мила не втрачаючи в якості продукта.

Працюючи напряму з відомими та перевіреними постачальниками, ми можемо гарантувати високу якість товарів незалежно від того, замовляєте ви маленькими партіями чи хочете купити товари для миловаріння оптом.

Розміри оптових пропозицій можуть бути для майстрів-початківців, досить великими. Адже, по-перше, необхідно мати відповідну кількість замовлень, а по-друге, забезпечити відповідні умови зберігання невикористаних інгредієнтів. Бо, як ми знаємо, більшість базових масел, які досить довго зберігаються при не відповідній температурі - з часом псуються. В таких випадках, щоб не відмовлятись від задуму серійного виробництва, ви можете об'єднатися з іншими миловарами, щоб розділити оптове замовлення. Це дозволить зекономити без втрати якості інгредієнтів та зайвого навантаження на ваше виробництво.

Гуртові пропозиції товарів для миловаріння стануть вигідною інвестицію в розвиток вашого бізнесу, стартом для відкриття власної майстерні миловаріння чи просто доступним варіантом знизити витрати на виготовлення мила.

І наш інтернет магазин пропонує для вас всі базові компоненти для цього.

Купити оптом все для миловаріння в Україні

Інтернет магазин Аромасоап завжди пропонує своїм майстрам найбільш вигідні варіанти покупки інгредієнтів для миловаріння та виготовлення косметики. Ми працюємо напряму з англійською компанією-постачальником Stephenson Group Ltd, яка вже більше ніж півстоліття вважається найбільш відомим виробником інгредієнтів для мила. Також серед наших надійних партнерів є і інші, не менш відомі, компанії виробники, які надають якісні та доступні товари для вашої творчості.

Магазин товарів для миловаріння aromasoap.com.ua чудово знається на потребах майстрів та намагається надати все необхідне, щоб ви могли розвивати свою творчість та перетворювати її в успішний та прибутковий бізнес. З цією метою в цьому розділі каталогу представлені товари для гуртової покупки за доступними цінами, які ми оперативно доставимо в будь-яке місто України. При цьому, якщо ви шукаєте опт, ми можемо разом обговорити найбільш вигідні для вас умови роботи та доставки.

Рейтинг сторінки: