Категорії товарів

Тара опт

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 4627
Цена
13 642 грн
шт
Артикул: 671
Цена
6 600 грн
шт
Артикул: 652
Цена
6 600 грн
шт
Артикул: 2553
Цена
3 840 грн
шт
Артикул: 4029
Цена
4 080 грн
шт
Артикул: 3220
Цена
4 240 грн
шт
Артикул: 3221
Цена
4 118 грн
шт
Артикул: 4286
Цена
4 800 грн
шт
Артикул: 3009
Цена
4 080 грн
шт
Артикул: 3737
Цена
15 200 грн
шт
Артикул: 2550
Цена
6 000 грн
шт
Артикул: 1489
Цена
5 200 грн
шт

Гуртові пропозиції косметичної тари - це вигідний спосіб для виробників косметики, що виготовляється власноруч. Такий варіант допоможе вам якісно запакувати свою продукцію без шкоди для засобу. Серед самих майстрів нерідко можна зустріти думку, що найбільш важливим є інгредієнти та ефективність. Однак це далеко не завжди так. Чималу вагу також має зручність використання і зберігання продукції - а ці параметри залежать безпосередньо від тари, яку ви використовуєте.

Варто також зазначити той факт, що для покупців не менш важливим є зовнішній вигляд товару, адже вони беруть ту чи іншу баночку до рук щодня і якщо отримують тактильне та естетичне задоволення від упаковки, це додатково спрацьовує на користь вашому продукту.

Частіше за все для косметики використовується тара:

  • скляна - преміум сегмент косметичних засобів для обличчя, волосся та ін.;
  • пластикова - більш доступний та простий вид упаковки, що підходить майже для будь-яких продуктів;
  • метал - новий напрямок в світі екологічної тари для косметики.

Гуртовий продаж тари для косметики

Виробництво косметичних засобів для обличчя, тіла і волосся зроблених власноруч, останній часом почало виходити на новий рівень. Все більше майстрів глибоко досліджують цей процес, що дозволяє створювати ефективні косметичні засоби, які вирішують проблеми зі шкірою, відновлюють волосся та доглядають за тілом. При цьому, така косметика не містить в собі токсичних речовин, шкідливої хімії, складних консервантів та інших складників, що небезпечні для здоров'я людини. А її виробництво більш екологічне ніж те, яке можуть собі дозволити великі корпорації.

Всі ці фактори, безпосередньо, сприяють розвитку невеличких майстерень і малого бізнесу, який пропонує покупцям саме те, що вони шукають - якісну, безпечну косметику за доступними цінами.

В нашому каталозі представлені:

  • баночки для доглядової косметики за шкірою обличчя;
  • велика об'ємна тара для засобів для тіла;
  • флакони для парфумів;
  • пляшечки для лаків;
  • інші види упаковки для косметики з усіма можливими варіантами дозаторів, розпилювачів і т.д.

Не менш важливим, в питанні тари, також можна відзначити наявність різного виду кришок, дозаторів, розпилювачів, піпеток та іншого. Вони використовуються не тільки в якості декоративного ефекту. Навіть навпаки. Багато варіантів кришок створюються таким чином, щоб мінімізувати контакт засобу з повітрям та бактеріями. По-перше, це гарантує більший термін придатності засобу. По-друге, дозволяє забезпечити ефективність впливу вашої косметики впродовж всього часу її використання. Наведемо приклад: більшість кремів серійного виробництва випускають в різного роду банках (скляних чи то пластикових). Але через постійний контакт засобу з повітрям та шкірою людини, сам продукт, ще задовго до його закінчення, перестає бути таким ефективним. Тому, все частіше, для засобів по типу емульсій використовуються різні піпетки, диспенсери та інші дозатори, які мінімізують такі контакти. Наявність дозатора також важлива для людини, яка користується засобом. Це дозволяє чітко відміряти необхідну кількість косметики, і відповідно ваш продукт буде використовуватись більш ефективно.

Купити косметичну тару оптом

В інтернет магазині Аромасоап ви можете купити якісну тару для косметики за доступними цінами оптом. У нас представлені різні варіанти баночок, флаконів, зовсім невеликих пляшечок для парфумерії, доглядових та декоративних косметичних засобів різних об'ємів та у великій кількості. Завдяки цьому, здійснюючи гуртове замовлення, ви зможете значно зекономити на упаковці косметики не втрачаючи при цьому на якості засобу та його зовнішньому вигляді.

Оскільки ми близько знайомі з виробництвом косметики з середини, то наші менеджери зможуть вам надати професійну консультацію стосовно наявного асортименту, а також допоможуть підібрати необхідну тару та вигідні умови її придбання.

 

Рейтинг сторінки: