Категорії товарів

Все для мильних букетів

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 6177
Цена
178 грн
шт
Артикул: 6026
Цена
311 грн
шт
Артикул: 6205
Цена
322 грн
шт
Артикул: 5848
Цена
230.5 грн
шт
Артикул: 5454
Цена
21 грн
шт
Артикул: 2637-1249
шт
Артикул: 6024
Цена
259 грн
шт
Артикул: 1328
Цена
219 грн
шт
Артикул: 5163
Цена
55.5 грн
шт
Артикул: 5165
Цена
55.5 грн
шт
Артикул: 5561
Цена
55.5 грн
шт
Артикул: 5164
Цена
55.5 грн
шт

Мильні букети - це нове слово в світі подарунків з мила. По-перше, як миловари ми з вами знаємо, що мило може бути дуже хорошим подарунком який буде доречним на будь-яке свято та дуже сподобається отримувачу. По-друге, саме мильні букети - це справжня революція в світі подарунків. Адже про оригінальні способи їх виготовлення, не з квітів, а з більш практичних та корисних складників (для прикладу: фруктів, продуктів харчування, або навіть медикаментів) чули всі. Буквально декілька років тому - це був справжній тренд. Тому не дивно, що миловари намагаються не відставати від модних тенденцій і також створюють свої мильні букети.

Призначення букетів з мила:

  • оригінальний подарунок який, на відміну від живих квітів, не зіпсується за декілька днів;
  • гарний та практичний спосіб оформлення мила;
  • можуть використовуватись як за прямим призначенням, так і для ароматизації повітря в приміщенні.

Особливості мильних букетів

Давайте розглянемо, що необхідно для створення таких букетів. В загальному, ваша композиція має імітувати справжню квіткову, тому враховуючи такий приклад використовуємо:

  • силіконові форми для мильних букетів у вигляді різних видів квітів;
  • шпажки на які насаджуються готові квіти з мила;
  • різні декоративні елементи, що доповнюють вигляд - листочки, бутони і т.д.;
  • привітальні написи створять букет по-справжньому святковим;
  • спосіб кріплення всієї конструкції - різні вази, стакани та ін.

Таким чином, головна ідея букетів з мила досить проста - ви берете силіконові форми і готуєте квіткове мило. В процесі насаджуєте отримані квіти на шпажки, а після застигання, об'єднуєте їх між собою. Для того щоб композиція виглядала більш декоративно і цікавіше, до мильних квітів можна додати штучні бутони, листочки чи ягоди. Отриманий результат скріплюється між собою та прикрашається.

Для миловара - це, безумовно, надзвичайно цікавий спосіб урізноманітнити свою творчість і зробити щось незвичайне. Адже потрібно не тільки приготувати гарне і корисне мило, але і об'єднати в композицію отриманий результат. Такий задум обов'язково стане цікавою пригодою.

Купити все для мильних букетів в Україні

В інтернет магазині Аромасоап ви можете купити все для букетів з мила - тут представлений широкий асортимент різних товарів для створення безпосередньо мила, так і додаткові елементи, які можуть прикрасити букет, доповнити композицію.

Каталог сайту - це якісні товари для миловарів за доступними цінами. У нас ви можете купити всі необхідні складники для виготовлення мила з основи і з нуля, з оперативною доставкою в будь-яке місто України.

Рейтинг сторінки: