Категорії товарів

Пігмент рідкий Clariant, Швейцарія

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 4956-3902
шт
Артикул: 4764-3653
шт
Артикул: 4067-2961
шт
Артикул: 4142-3083
шт
Артикул: 4624-3569
шт
Артикул: 3962-2794
шт
Артикул: 4765-3655
шт
Артикул: 4250-3181
шт
Артикул: 4141-3081
шт
Артикул: 4104-3024
шт

Рідкі пігменти - це ті самі сухі, але вже розведені в гліцерині та готові до використання. Такий вид барвника значно спрощує процес виготовлення мила, особливо якщо ви обираєте для себе спосіб приготування з основи та не бажаєте витрачати зайвий час на розведення засобу. Рідкі пігменти чудово працюють і в милі з нуля, і з основи - створюють рівномірний та благородний колір, а його насиченість контролюється процентом вводу пігменту.

Завдяки такому інгредієнту в своєму рецепті, ви можете без зайвих проблем втілити в життя різні, навіть, найбільш неординарні миловарні задуми з насиченими та виразними кольорами.

Властивості, які відрізняють рідкі пігменти від інших:

  • одразу готові до роботи:
  • не залишають слідів на шкірі та не вбираються нею;
  • стабільні при впливі лугу;
  • надають яскравого та рівномірного кольору основі;
  • не замутняють прозоре мило;
  • вкрай економічні у використанні.

Види та переваги

Рідкий пігмент - це незамінний інгредієнт в будь-якому рецепті. Адже крім своєї основної функції - надати кольору милу, цей вид барвника також відрізняється абсолютною безпекою для здоров'я людини. Вони не токсичні і не впливають на склад мила, тобто не взаємодіють з іншими його складниками тим чи іншим чином.

Важливою перевагою, яка вирізняє рідкі пігменти серед інших способів надати кольору милу, є його простота використання. Для прикладу, в нашому інтернет магазині вони упаковані в невеликі пластикові пляшечки з тонкою піпеткою дозатором, яка дозволить легко визначати необхідну кількість пігменту, що ви додаєте в своє мило. Враховуючи насиченість кольору, який здатні надавати основі рідкі пігменти, багато виробників рекомендують вводити їх дозовано або попередньо спробувати на невеликій кількості основи, щоб впевнитись в правильній концентрації.

Переваги рідких пігментів:

  • не мігрують, але змішуються між собою, що дозволяє отримувати цікаві кольори та відтінки;
  • якісно та рівномірно фарбують основу;
  • якщо використовувати в прозорому милі, то дають низький рівень помутніння;
  • мінімальна витрата речовини на брусок мила.

Залежно від рецепту, за яким ви готуєте мило, може знадобитись різна кількість пігменту. Для прикладу, прозора основа фарбується інтенсивніше, в той час як насичено біла (через більшу щільність кольору самої основи), потребує більшого відсотку вводу пігменту. При цьому, в білій основі колір буде більш матовим та ніжним - це варто брати до уваги під час підготовки до роботи. Також важливо пам'ятати, що перед використанням пляшечку краще збовтати.

Купити пігмент рідкий для мила в Україні

В інтернет магазині aromasoap.com.ua ви можете купити рідкі пігменти високої якості за доступними цінами. Товар, що представлено у нас - це вже готові до використання пігменти розведені в гліцерині. Їх достатньо просто додати в основу, щоб отримати гарний насичений колір вашого майбутнього мила.

Наш каталог - це широкий вибір різних інгредієнтів, інструментів та інвентаря для новачків та досвідчених миловарів. Тут можна знайти все необхідне для розвитку вашої творчості, реалізації потенціалу та втілення ідей в життя.

Купуйте в інтернет магазині Аромасоап - у нас завжди тільки висока якість, доступні ціни, а весь товар, що представлений на сайті - в наявності.

 

Рейтинг сторінки: