Категорії товарів

Допомога

При перенесенні сайту, на жаль, не збереглися паролі до облікових записів. Тому для того, щоб увійти в свій обліковий запис, необхідно скористатись лінком відновити пароль:

1. У верхньому правому куті натискаємо кнопку "Вхід".

2. Натискаємо "Нагадати пароль"

3. Вводимо свій емейл, вказаний при реєстрації і натискаємо кнопку "Відправити"

4. Вам на пошту повинне прийти посилання для зміни пароля - необхідно натиснути для переходу. Зверніть увагу, посилання активне кілька хвилин (якщо раптом при переході ви побачите напис "Сторінка, яку ви запитуєте, не існує ..", необхідно повторити процедуру відновлення, іноді листи можуть приходити із затримками, в залежності від навантаження сервера).

Після переходу, ви потрапляєте в особистий кабінет, де необхідно натиснути на кнопку "Змінити пароль" та у полі ввести новий пароль.

5. Все, тепер ви можете зайти в особистий кабінет під своїм паролем. У кожному разі, якщо у вас не виходить змінити пароль, ви завжди можете оформити замовлення як Новий користувач, вказавши свій номер телефону і емейл, і наші менеджери зможуть знайти ваш обліковий запис по базі даних, для обліку знижок, інформації по відправці або доставці.

Якщо раптом, не вийде відновити пароль, передзвоніть, будь ласка, на наш робочий телефон, або напишіть на емейл, і наші менеджери зможуть поставити вам тимчасовий пароль, після чого ви зможете в особистому кабінеті поміняти на будь-який інший.