Категорії товарів

Пігменти

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 769-182
шт
Артикул: 4956-3902
шт
Артикул: 1825
шт
Артикул: 984
шт
Артикул: 1827
шт
Артикул: 1826
шт
Артикул: 6578-9937
шт
Артикул: 6576-9933
шт
Артикул: 6588-9949
шт
Артикул: 771
шт
Артикул: 6575-9931
шт
Артикул: 6587-9947
шт

Косметичні пігменти для миловаріння використовуються щоб надати милу кольору. Головна особливість цих барвників в тому, що пігменти дають дуже насичений колір на відміну від харчових барвників). Ця властивість широко використовується як при приготуванні мила з нуля, так і з основи.

Способів надати кольору милу чимало - це можуть бути і натуральні інгредієнти, які передають власний колір милу, і водорозчинні барвники або ж різні варіанти пігментів. Перший варіант дає легкий відтінок в милі - для прикладу, кава фарбує шматочок в коричневий колір, каркаде - рожевий і т.д. Харчові барвники більш насичені, але мігрують і абсолютно не підходять для мила з нуля. А от пігменти для миловаріння - це саме ті соковиті та яскраві кольори, які використовують професійні миловари для фарбування свої продуктів.

Особливості пігментів для мила:

  • можуть використовуватись в милі з нуля та з основи (для мила з основи краще обирати рідкі варіанти пігментів, з нуля - сухі);
  • не мігрують;
  • створюють насичений, стабільний та яскравий колір;
  • використовуються вкрай економічно;
  • прості у використанні

Види та переваги

У нас ви можете купити пігменти для мила, що представляють собою дрібнодисперсний барвник. Їх отримають зі штучних чи природних матеріалів синтетичним шляхом, що дозволяє використовувати без ризику для здоров'я шкіри і людини загалом.

В загальному, пігменти можна поділити на рідкі та сухі. Якщо говорити просто, то рідкі пігменти одразу готові до роботи - ви просто додаєте декілька крапель в основу та перемішуєте. А от сухі треба попередньо приготувати - розчинити порошок в невеликій кількості води, масла чи гліцерину.

Такі барвники можна також поділити на наступні групи:

  • мінеральні пігменти;
  • перламутрові (міки);
  • флуоресцентні пігменти;
  • рідкі.

Група мінеральних пігментів - це природна речовина яку отримують з натуральних мінералів. З найбільш популярними серед них стикався навіть початківець - різні варіанти міки, диоксид титану та інші. Перламутрові сухі пігменти можуть використовувати для виготовлення мила з нуля холодним та гарячим способом. Вони представлені в нашому каталозі значним різномаїттям кольорів та відтінків, які легко вводити в рецепти попередньо розвівши пігмент в воді, гліцерині або олії. Вони можуть комбінуватись між собою і при цьому, не мігрувати, а створювати чіткі насичені відтінки.

Флуоресцентні пігменти в рідкому стані створені для майстрів які люблять яскраві кольори. Підходять і для мила з нуля, і з основи. Вони чітко зберігають контур, навіть в багатошаровому милі. Вкрай популярні завдяки своїй економічності у використанні. При виготовлені мила з нуля, неонові пігменти можуть дещо втрачати свою яскравість, хоч і надалі лишатись досить насиченими - вони дають милу рівний та чистий колір.

Рідкі пігменти дуже зручні у використанні в різних варіантах виготовлення мила, оскільки попередньо не потрібно нічого розводити - засіб вже готовий до використання. Однак, в деяких складних рецептах, не завжди доречні при виготовлені мила з нуля.

Ми рекомендуємо обирати той чи інший вид пігменту залежно від рецепту, який ви плануєте реалізувати. Для прикладу, рідкі пігменти найкраще працюють в милі з основи, в той час як в милі з нуля простіше та вигідніше використовувати сухі.

Купити пігмент для мила в Україні

В інтернет магазині aromasoap.com.ua представлений широкий асортимент барвників для мила на будь-який смак. Якщо ви хочете насправді яскравий та насичений колір - обирайте для себе косметичні пігменти. У нас ви знайдете тільки якісну продукцію для миловарів від провідних виробників інгредієнтів для мила, свічок та косметики ручної роботи.

Аромасоап - це ваш партнер у розвитку свого хобі та творчого потенціалу. Ми пропонуємо своїм клієнтам не тільки товари для миловаріння, але і широкий каталог рецептів, корисних порад та оригінальних ідей, що будуть доречними не тільки для новачків, але і досвідчених майстрів.

Рейтинг сторінки: