Категорії товарів

Пігменти

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 769-182
шт
Артикул: 4956-3902
шт
Артикул: 2905
Цена
96.00 грн
шт
Артикул: 2544
Цена
84.00 грн
шт
Артикул: 5929
Цена
363.00 грн
шт
Артикул: 6397
Цена
201.00 грн
шт
Артикул: 5949
Цена
201.00 грн
шт
Артикул: 5962
Цена
201.00 грн
шт
Артикул: 5932
Цена
201.00 грн
шт
Артикул: 6398
Цена
201.00 грн
шт
Артикул: 5960
Цена
201.00 грн
шт
Артикул: 5928
Цена
201.00 грн
шт

Пігмент - це барвник для мила, який дає насичений, стійкий колір. В порівнянні з іншими речовинами для надання милу кольору, пігменти мають низку переваг: 

  • не мігрують в готовому виробі, кольори та їхні межі залишаються на своїх місцях;
  •  економічні в застосуванні і забарвлюють виріб в яскраві, стабільні кольори
  • прості та економні у використанні. 

РІДКІ І СУХІ ПІГМЕНТИ В миловарінні

Види пігментів поділяються на сухі і рідкі. Сухі пігменти для мила необхідно попередньо розтерти в невеликій кількості масла, води або гліцерину. Рідкі пігменти відразу готові до роботи. 

Пігменти косметичні - дрібнодисперсні барвники 100% мінерального походження, підходять для виготовлення косметики, в тому числі декоративної, мила. В нашому інтернет-магазині представлені широким асортиментом. 

Натуральні пігменти і харчові пігменти - подрібнені рослини, екстракти, мінерали, масла. Це барвники природного походження, які можуть зробити косметику максимально корисною та насиченою мікроелементами. Такі барвники безбоязно можна додавати в косметику, мило та інші вироби.

Як пігменти для косметики використовуються також перламутрові і флуоресцентні синтетичні пігменти. Вони забарвлюють мильну основу в чудові кольори, але виріб трохи мутнішає. 


Перед тим, як купити пігменти

Зазвичай миловари з досвідом мають у своїх лабораторіях цілі колекції косметичних барвників та пігментів на всі випадки життя. І це правильно, адже ніколи не знаєш, на що тебе сьогодні надихне муза. Тим же, хто тільки пробує себе в цьому ремеслі, рекомендуємо перед придбанням пігмента чи барвника розглянути всі варіанти, добре зваживши за і проти. 

  • Натуральні барвники хоч і натуральні, але вони не дадуть яскравого кольору і можуть викликати алергічну реакцію.
  • Жиророзчинний барвник дасть чистий яскравий колір, але з часом він мігрує і чіткі контури малюнку розмажуться.
  • Пігменти стійкі, яскраві, не мігрують, але виріб стає каламутним. 

Для бездоганного результату купувати треба ті барвники чи пігменти, які впишуться в концепцію кінцевого продукту.

Якщо ви вагаєтесь які ж саме купити пігменти для мила - проконсультуйтесь з менеджерами нашого інтернет-магазину. За стільки років роботи на ринку вони знають про миловаріння геть усе і радо підкажуть вам оптимальний за призначенням, ціною та якістю варіант. 

За допомогою нашого магазину купити пігмент в Україні можна як вітчизняного, так і англійського виробництва, а також і інших сертифікованих виробників. Він підійде для заливки різнобарвного мила, в якому потрібні чіткі межі між шарами. Невеликі розфасовки баночок з рідким і сухим пігментами, по 10 г і 5 г відповідно, дозволяють не затратно придбати відразу кілька видів барвників або цілий набір пігментів з 6 або більше штук для створення різнобарвного мила домашнього виготовлення. Мешканці Києва можуть забрати покупки самовивозом, усім іншим ми відправимо замовлення зручним поштовим сервісом у найкоротші строки. 

Рейтинг сторінки: