Категорії товарів

Клей, основа

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 2758
Цена
17 грн
шт

В цьому розділі Творчості для вас ми зібрали клеї, лаки і основи для декупажу, які не підведуть в процесі роботи та будуть надійними в готовому виробі.

Найпростішим засобом при склеюванні паперу був і є ПВА. Але для такої філігранної роботи, як цей вид творчості, необхідно купити клей для декупажу. Він не залишить жовті розводи. Клей для декупажу приклеїть до будь-яких поверхонь декупажні серветки. Вам необхідно вирізати мотив верхнього шару серветки, прикласти до поверхні, що декорується,і промазати клеєм. Декупажний клей та основа для декупажу продаються за цілком доступною ціною, тож не радимо на них заощаджувати. 

Якщо Ви хочете скористатися тканиною, потрібно просто купити клей для декупажу по тканині. Клей зафіксуєте тканину на виробі з дерева, тканини, скла та кераміки. Після нанесення клею тканина не деформується і е пожовкне, триматиметься міцно на виробі тривалий час.

ЛАК І ОСНОВИ для декупажу

Лак для декупажу - це важливий етап в декупажі. Ним покривають поверх клею і, в залежності від наданих йому властивостей, він створить певний ефект. Це може бути глянцевий або матовий лак для декупажу, або кракелюрний лак, що наноситься в один або два етапи, на основу або без неї.
Клеї для декупажу бувають:
- Клей для твердих поверхонь. Сохне, як правило, 24 години та додатково покривається лаком.
- Глянцевий клей. Не потребує додаткового покриття поверхні.
- Матовий клей. Дає відповідний ефект на поверхні, не потребує покриття лаком.
- Клей-лак на водній осові. Змішується з водою в пропорції 1:1, не дає жовтизни, ідеально застигає.
- Трансферні клеї. Складні у використанні, але результат - ідеальний.

Інтернет-магазини України пропонують купити засоби для декупажу у будь-якій кількості та за різною ціною. Ми вибрали найзручніші пакування та найоптимальніші варіанти лаків та клеїв, які створюють потрібний ефект та не псуються швидко. Наш магазин в Києві зручний за логістикою, а наша менеджерська служба спакує замовлення і відправить в будь-який куточок країни в найкоротший термін.

Експериментуйте і створюйте шедеври!

Рейтинг сторінки: