Категорії товарів

Заготівлі для листівок

Товари не знайдені

Заготовки для листівок - геніальний винахід, покликаний спростити життя, не обмеживши горизонти для творчості. 


Не всім знайомим та колегам на свята доречно готувати подарунок, з деякими можна обмежитись обміном листівками та теплими вітальними словами. Вважаєте, що купувати штамповані мільйонними тиражами картинки - то занадто банально для вас? Тоді ласкаво просимо до світу творчості, де ви зможете надихнутися та знайти необхідні матеріали для виготовлення вітальної листівки своїми руками.

Матеріали для виготовлення листівок у нашому інтернет-магазині зібрані у розділі “скрапбукінг”, тут можна купити все -  від заготовок до оздоблення та прикрас.
Все для виготовлення листівок на одному сайті

За допомогою шаблонів ви можете виготовити листівку ручної роботи яку тільки душа забажає. Папір має достатню щільність і соковиті кольори, з ним просто працювати, оскільки не виникне проблем з клеєм та іншими канцелярськими хитрощами. Усередині ви завжди можете написати гарні побажання за допомогою звичайних кулькових ручок або професійних лайнерів.

Заготовка для листівки може бути гладенькою чи тисненою, однотонною чи кольоровою, суцільною чи з віконечком або різьбленням. Ціни також відрізняються - від ексклюзивних до більш масових варіантів. 

Різні розміри та кольорова гама розширюють поле для фантазій, купити заготовку для листівки ви можете з метою подальшого застосування різних технологій. Досить висока щільність паперу, представленого для творчості, дозволить використовувати такі техніки:

скрапбукінг

Айріс фолдінг (райдужне складання)

Декупаж

Квілінг

Поп-ап (об'ємні зображення)

орігамі

Орнаре (виколювання голкою)

Вишивка та ін.

Купити заготовки для листівок та необхідні для створення шедевру матеріали можна на нашому сайті. Ми ретельно підбираємо тільки ті товари, які не завдадуть неприємностей та розчарувань, навпаки, надихатимуть творити та експериментувати в нових і нових техніках. Також ретельно працюємо над наповненням блогу - збірника ідей та рецептів, які можуть відкрити вам певні види хендмейду з нових, непізнаних сторін. Всі товари, придбані на сайті, якнайшвидше відправляються в будь-який куточок України, а мешканці та гості Києва можуть забрати замовлення в магазині і не сплачувати за пересилку.

Політ фантазій іноді такий безмежний, досить вибрати колір - картинка моментально складеться в вигадливий візерунок з щирими теплими словами. Поспішайте замовити заготовки, а привід зробити листівку знайдеться обов'язково.

Рейтинг сторінки: