Категорії товарів

Косметичні ароматизатори

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 6511-9845
шт
Артикул: 5758-8755
шт
Артикул: 3525-2287
шт
Артикул: 5716-8707
шт
Артикул: 1985-690
шт
Артикул: 5760-8761
шт
Артикул: 5779-8799
шт
Артикул: 4875-3762
шт
Артикул: 5916-9021
шт
Артикул: 723-436
шт
Артикул: 1979-672
шт
Артикул: 729-740
шт

Косметичні віддушки (запашки) використовуються в миловарінні в якості інгредієнту, що допомагає надати аромат милу, перебити запах основи та просто доповнити рецепт.

В далекому минулому, під час виготовлення мила для його ароматизації використовувались лише інгредієнти отримані натуральними шляхами. Це були різноманітні екстракти, ефірні олії і т.ін. З міркувань екологічності, такий підхід дозволяє уникнути штучно отриманих домішок і створити максимально природній продукт. Але, для прикладу, ефірні компоненти мають цілий ряд обмежень у використанні, найбільш важливим з яких є можливість появи алергічної реакції. До того ж, їх вплив настільки сильний, що мило з деякими ефірними оліями на чутливій шкірі призводить до висипань та подразнень В той самий час, ефірні олії - це складні компоненти, з точки зору хімії, які можуть дати непередбачуваний результат в рецепті.

Тому, не дивно,що для виготовлення мила чи косметики своїми руками, все частіше використовуються косметичні віддушки, які хоч і отримують більш хімічним шляхом, але вони гарантовано дають якісний та безпечний результат.

Косметичні запашки це:

 • чисті речовини, безпечні для людини;
 • мають сильний аромат, який не втрачається навіть при довгому зберіганні;
 • отримані хімічним шляхом.

Окремо варто зазначити, що віддушки, частіше за все, представляють собою цілий комплекс запахів, який отримують наче справжні парфуми. Завдяки цьому утворюються стійкі аромати, що здатні приглушити запах основи і створюють правильне враження про продукт.

Особливості та використання

Враховуючи те, наскільки сильним може бути вплив запахів на людину, в миловарінні, запашки можуть грати окрему маркетингову роль. Адже маючи два ідентичні за характеристиками шматочки мила, частіше за все обирають той, який краще пахне. Безумовно, хороший запах - це питання вкрай особисте. У кожного з нас існують власні уявлення про те, який аромат приємніший. Але існують певні способи, які допоможуть зробити більш вдалий варіант:

 • за сезоном - влітку більшість людей обирають для себе легкі аромати, весною хочеться квіткових запахів, ближче до новорічних свят приємно відчувати хвойні та цитрусові нотки і т.д.;
 • залежно від властивостей продукту - якщо ви готуєте органічне мило, то свіжі природні нотки підійдуть найкращим чином, в той час як тонізуючий засіб добре доповнюють енергійні фруктові аромати;
 • за власними відчуттями - всі ми індивідуальні і у кожного є свої побажання. Тому, якщо варите мило не для себе, то про запах краще запитати у людини для якої створюється продукт.

Коли майстри миловаріння готують продукт, вони намагаються вкласти максимум корисних властивостей в кожен рецепт. Однак, не варто забувати і про те, що аромати також несуть свою користь. Вони можуть покращувати настрій, подарувати заряд енергії чи заспокоїти перед сном. Тому, досвідчені спеціалісти віддають запахам, мало не вирішальну роль, під час побудови всього рецепту.

В нашому каталозі представлені косметичні запашки для:

 • миловаріння;
 • засобів по догляду за волоссям;
 • косметичних продуктів.

В одній косметичній віддушці можуть бути одночасно поєднано безліч компонентів, що надають вашому милу чи будь-якому іншому косметичному продукту багатогранний аромат.

Якість - це один з найважливіших параметрів для такого засобу як косметична запашка. Вся справа в тому, що незважаючи на своє хімічне походження, вони все ж призначаються для використання в косметичних засобах. Тому ароматизатори проходять дерматологічні тести, що дозволяють виключити появу алергічних реакцій при підвищеній чутливості шкіри.

Інтенсивність запаху, який віддушка передає вашому засобу, здебільшого залежить від концентрованості ароматизатору, а також від проценту його вводу в рецепт. Так, в різні миючі гелі, мило та ін., достатньо 1% віддушки на рецепт, в той час як для кремів чи іншої есенції достатньо буде менше аромату - до 0,5%. Якщо говорити про насиченість аромату в віддушці, то цей показник виміряти складно. Тому, здебільшого, майстри перевіряють ароматизатори на практиці - готуючи невеликі партії продукту і спостерігаючи як працюють інгредієнти в поєднанні. Такий підхід дозволяє перевірити наскільки довго тримається запах при зберіганні, та як він проявляє себе під час використання.

Купити віддушки для мила ручної роботи та косметики

В інтернет магазині aromasoap.com.ua ви можете купити якісні та натуральні віддушки для мила та косметики ручної роботи. В нашому каталозі представлений дійсно вражаючий вибір ароматів, які вигідно доповнять ваші рецепти.

Тут ви можете купити:

 • фруктові аромати для літніх продуктів та яскравих емоцій;
 • теплі пряні нотки сандалу, ванілі, спецій та іншого;
 • легкі та енергійні запахи м'яти, лимону, бамбуку, свіжоскошеної трави;
 • смачні аромати кондитерських виробів, амаретто, гарячий шоколад;
 • спеціально створенні запашки для косметичних засобів.

Завдяки такому асортименту ви зможете ідеально доповнити свій засіб, надавши йому не тільки корисних властивостей, але і настою.

Рейтинг сторінки: