Категорії товарів

Екстракти

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 348-13
шт
Артикул: 1773-52
шт
Артикул: 1772-55
шт
Артикул: 573-114
шт
Артикул: 1928-87
шт
Артикул: 859-19
шт
Артикул: 352-77
шт
Артикул: 1777-67
шт
Артикул: 354-105
шт
Артикул: 401-111
шт
Артикул: 1912-84
шт
Артикул: 4080-3012
шт

Екстракти лікарських рослин для косметики - це один з базових компонентів, майже, будь-яких косметичних засобів. Ці продукти є незамінним джерелом корисних компонентів, оскільки мають високу ефективність і, при цьому, повністю натуральний склад. І саме такі властивості найкращим чином підходять для косметики, яка виготовляється власноруч.

Натуральні косметичні засоби - це не мода і не тренд, що диктується суспільством. Це, в першу чергу, потреба нашої шкіри та нашого здоров'я. Адже склад більшості товарів, які можна зустріти на прилавках магазинів, по-справжньому напханий різними хімічними речовинами, сульфатами, консервантами та іншими компонентами, які не мають користі. Усвідомлюючи це, чимало жінок обирають створювати косметику власноруч, самостійно підбираючи їх властивості, склад та інгредієнти. Це хобі подобається завдяки тому, що в домашніх умовах ви можете навчитись створювати не тільки креми, але і різноманітні есенції, парфуми, бальзами, маски, доглядові засоби для волосся та багато іншого. Таким чином можна отримати повноцінний догляд з особистою гарантією якості.

Одним з ключових складників для цього процесу є натуральні екстракти для косметики. Вони необхідні для наповення засобу корисними властивостями рослинної сировини, з якої виготовлені самі екстракти. Завдяки ним натуральна косметика стає ефективною, безпечною і, звичайно ж, наповененою тими властивостями, які вам необхідні.

Види та переваги

Екстракти - це такі витяжки з рослин, які отримують хімічним шляхом. Для цього з рослинної сировини, методом екстракції, отримують концентрований засіб, що містить в собі чимало вітамінів, мікро- та макроелементів. В якості базового рослинного компоненту можуть використовуватись різні частини рослин - квіти, стебла, коріння і навіть сік. А щоб сама реакція проходила ефективно, використовуються різні розчинники - спирт, гліцерин або ж водно-спиртовий розчин. Екстракти, які можна використовувати в косметиці, додатково очищують, щоб не було осаду та непотрібних домішок.

Екстракти для косметики бувають:

  • рідкими концентрованими - використовуються як компонент високоефективної косметики;
  • рідкими не концентрованими - з природним вмістом корисних речовин, як в реальному середовищі;
  • сухими (їх також називають сипучими) - водорозчинні.

Вибір того чи іншого виду екстракту часто обумовлений рецептом і способом використання готового косметичного продукту. А тому підбір самих екстрактів краще робити виходячи з властивостей рослинної сировини, з якої вони виготовлені.

Властивості екстрактів:

  • алое - універсальний засіб, що підходить для різних косметичних засобів по догляду за шкірою обличчя, тілом, волоссям;
  • шалфей - цілюща речовина для проблемної шкіри із запаленнями;
  • жасмин - пом'якшує та тонізує, насичує клітини корисними мікроелементами;
  • календула - має розгладжуючі властивості, стимулює регенерацію в епідермісі;
  • грейпфрут - компонент з протизапальними та антибактеріальними властивостями, який ідеально підходить для боротьби з недоліками шкіри.

Варто зазначити, що в косметичних засобах вкрай важливо використання якісних екстрактів, що гарантують ефективність та безпеку продукту. Для прикладу, в нашому інтернет магазині ви знайдете спеціально розроблені компоненти, які доповнять ваші рецепти, активізують властивості шкіри, подарують їй здоров'я та молодість.

Обирайте тільки найкраще для косметики, виготовленої своїми руками, щоб отримати засоби, які матимуть цілющий вплив, гарантують безпеку для шкіри та її здоров'я.

Купити натуральні екстракти в Україні

На сайті aromasoap.com.ua ви можете купити натуральні екстракти для косметики за доступними цінами. Представлений у нас товар - це якісні інгредієнти виготовлені з дотриманням технологічних норм, що дозволяє зберегти всі властивості рослинної сировини і наповнити вашу косметику лише користю.

В інтернет магазині Аромасоап ви можете купити всі компоненти для виробництва косметики гуртом та вроздріб. Ми пропонуємо своїм клієнтам не тільки високу якість товарів, але і достойний сервіс, а також швидку доставку в будь-яке місто України. Для новачків на сайті представлений цілий розділ з рецептами для починаючих кремоварів, де ви знайдете різноманітні іде по виготовленню косметики власноруч.

Рейтинг сторінки: