Категорії товарів

Екстракти

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 348-13
шт
Артикул: 1773-52
шт
Артикул: 1772-55
шт
Артикул: 573-114
шт
Артикул: 1928-87
шт
Артикул: 859-19
шт
Артикул: 352-76
шт
Артикул: 1777-67
шт
Артикул: 401-111
шт
Артикул: 1912-84
шт
Артикул: 4080-3012
шт
Артикул: 5040
Цена
118.00 грн
шт

Екстракти або витяжки - (лат. Extractum) концентровані рідини або сухі суміші, насичені компонентами рослинного або тваринного походження у наслідок процесу екстрагування. Екстрагентами або ж розчинниками, завдяки яким вдалося отримати витяжку, можуть бути різні речовини: вода, спирт, ефір, гліцерин та їх суміші.
За типом екстрагента екстракти поділяються на:
- водні,
- спиртові,

- вуглекислотні
- ефірні.
За формою - на рідкі (насичені та ненасичнені) та сухі, сипкі. 

Рослинні екстракти знаходять широке застосування в косметології завдяки унікальному набору вітамінів, мікро- і макроелементів, що містяться в них. В якості сировини для екстрактів використовуються практично всі частини рослин, кожна з яких несе певні властивості. Натуральні екстракти рослин одержують з квітів, листя, ягід, трави, кори та кореневища. Обираючи рослину для екстрагування потрібно ретельно вивчити усі її властивості, використання в лікарських засобах, виявити компоненти, що можуть бути потенційно небезпечними. 

Обираючи екстракти для косметики

Кожен екстракт володіє масою корисних властивостей, докладніше про які ви дізнаєтеся, ознайомившись з характеристиками, описаними під конкретною назвою екстракту. Рідкий екстракт рослин використовується в якості добавок під час виготовлення:

- мила

- кремів

- лосьйонів

- засобів для волосся

- масок

- сироваток

та іншої косметики.

Властивості НАТУРАЛЬНИХ РІДКИХ ЕКСТРАКТІВ

Сприятливо впливаючи на обличчя, тіло, волосся і шкіру голови, натуральні рідкі екстракти знаходять позитивні відгуки у любителів натуральної косметики. Властивості екстрактів і доступна ціна дозволяють додавати їх в косметику як:

 - антисептики

- антиоксиданти

- противікові агенти

- прискорювачі процесів метаболізму клітин

- підсилювачі захисної функції клітин

- борці з лупою

Купити рослинні екстракти в Україні

В інтернет-магазині Aromasoap ви можете купити екстракти рослин, які чудово взаємодіють з іншими матеріалами домашньої косметики і створюють стійкі з'єднання з масою корисних властивостей. Пропоновані екстракти представлені приємним асортиментом на будь-який смак. Перед тим, як зробити вибір та купити екстракт, рекомендуємо співставити його властивості з запланованим ефектом косметичного засобу. Якщо маєте сумніви - краще проконсультуйтесь онлайн або завітайте до нашого магазину в Києві

І не бійтесь експериментувати! Корисні властивості і очікувані аромати доповнять мило, креми і шампуні, подарують незабутні відчуття під час і після використання

Рейтинг сторінки: