Категорії товарів

Дорожні набори ємностей

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 1402-958
шт
Артикул: 5326-7972
шт
Артикул: 5327-7975
шт
Артикул: 5328-7978
шт
Артикул: 5329-7981
шт
Артикул: 4281-3257
шт
Артикул: 4261-3198
шт

Дорожній набір ємностей - те, що зробить ваші подорожі зручнішими.


Якщо ви любите подорожувати і часто це робите - то вже знаєте, скільки клопоту можуть завдати різнокаліберні косметичні засоби, що “гуляють” по косметичці в пошуках свого місця. А деякі продукти взагалі запаковуються виробником у ємності такого розміру, що брати їх з собою у подорож просто фізично неможливо! Коли ми говоримо про подорожі то маємо на увазі не тільки переміщення на дальні дистанції, у відрядження чи за кордон. Косметика також потрібна під час поїздок на дачу, в спортзал чи басейн, на випадок ночівлі в друзів чи вилазки на природу. Дорожні набори ємностей для косметики - мастхев у будь-якій оселі.

Набір ємностей для косметичних рідин. Як обрати і де взяти.

Для комфортних подорожей варто знати норми та умови провозу рідин у багажі та ручній кладі.
- Загальний об’єм рідин на одну людину не має перебільшувати одного літра (разом з упаковками, в яких ті рідини перебувають)
- Об’єм кожної окремо взятої рідини має бути в районі 100 мл, також разом з упаковкою
- Всі ємності та флакони з рідинами мають бути запаковані в один загальний прозорий пакет розміром не більше 20х20 см. Зазвичай на борт літака дозволено брати не більше одного такого пакету на особу.

Ємності для зберігання косметики виробляють зі скла, пластика та порцеляни. Для дорожніх наборів радимо обрати пластик. Він легший, не такий крихкий, та і купити його можна за більш привабливою ціною


Інтернет-магазин Aromasoap пропонує вашій увазі декілька варіантів наборів для подорожей. Кількість пляшечок і їхні різновиди залежать від видів косметики, які ви звикли брати з собою. Звісно ж, за потреби їх можна додавати чи забирати з набору. Усі ємності вироблені з якісного пластика, який не боїться перепадів температури та не віддає свої компоненти вмісту. Різьба кришечок дуже щільна а матеріал якісний, тож це є гарантією відсутності підтікань і ви не ризикуєте залишитись далеко від дому без зручного і звичного косметичного засобу. Замовити дорожній набір на нашому сайті можна в будь-який зручний для вас час. Існує варіант забрати товар самовивозом в Києві або ж замовити доставку по Україні зручним поштовим сервісом.

Рейтинг сторінки: