Категорії товарів

Набори для миловаріння

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 6669
Цена
562 грн
шт
Артикул: 6670
Цена
537 грн
шт
Артикул: 6671
Цена
820 грн
шт
Артикул: 6668
Цена
812 грн
шт
Артикул: 6395
Цена
633 грн
шт
Артикул: 6396
Цена
567 грн
шт
Артикул: 6567
Цена
553 грн
шт
Артикул: 4872
Цена
331 грн
шт
Артикул: 4871
Цена
351 грн
шт
Артикул: 4874
Цена
314 грн
шт
Артикул: 4795
Цена
479 грн
шт
Артикул: 4797
Цена
578 грн
шт

Виготовлення мила власноруч - це надзвичайно цікавий процес який може бути: незвичайним хобі, що відволікає від буденності, або ж прибутковим бізнесом, який дозволяє заробляти гроші за допомогою улюбленої справи. На щастя в сучасному світі це більш ніж можливо. Однак для новачків почати займатись миловарінням може бути не простою задачею. Адже, для прикладу, тільки в нашому інтернет магазині представлена така велика кількість різних інгредієнтів, форм, ароматизаторів та іншого, що просто не знаєш куди дивитись.

І хоч ми і намагаємось надати детільний опис про кожен компонент і товар на сайті, але коли вперше попадаєш в каталог, осягнути одразу все може бути вкрай складно. Саме тому створенні набори миловаріння для початківців - це повний стартовий комплект товарів, які допоможуть створити перший шматочок мила та почати для себе шлях професійного миловара.

Цікаво, що купуючи стартовий набір для миловаріння в подарунок, ви можете подарувати не просто весь необхідний комплект компонентів для мила, але і справжній новий світ в якому можна розвиватись, надихатись та знаходити для себе ковток свіжого повітря. І ми знаємо про що мова, адже знайомі з миловарінням особисто.

Види наборів для миловаріння

Мило - це продукт який буде актуальним завжди. Адже цінність гігієни в нашому суспільстві зростає щоденно, тому і засіб, що забезпечує її найкращим чином не може залишатись в стороні. Але попри це, мило, що представлене на вітринах звичайних магазинів рідко може потішити складом і, тим більше, своєю дією. В такій ситуації досить логічним є вибір мила зробленого власноруч, яке і в нашій країні цінується все більше.

Переваги миловаріння

 • хобі яке зацікавлює не тільки дорослих, але і дітей;
 • розвиває творче мислення;
 • дозволяє створювати корисний продукт;
 • відволікає від похмурого сьогодення, даруючий цілий спектр нових емоцій.

Цікаво, що популярність хобі по створенню мила в домашніх умовах також нерідко переростає в прибутковий бізнес, який може дати покупцям якісний товар, а майстрам - можливість займатись улюбленою справою і отримувати від цього прибуток. Тож, чому б не прийняти цей дивовижний світ?

А почати ми рекомендуємо саме зі стартового набору для виготовлення мила.

З чого складаються набори для миловаріння:

 • основа для мила;
 • барвник;
 • ароматизатор;
 • форми.

Залежно від розмірів набору та його призначення склад може доповнюватись більшою кількістю та різновидами основи, барвників, борм, масел, подарункової упаковки і т.д. Також варто пам'ятати про спеціальний інвентар для процесу, адже при варінні мила в домашніх умовах вам знадобиться спеціальний посуд і допоміжні аксесуари. Для цього в нашому каталозі представлені також більш професійні набори які часто обирають для себе навіть досвідчені спеціалісти. Такі варіанти наборів для виготовлення мила містять не тільки базові компоненти, але і більш унікальні складники такі як: водорозчинна олія, пігментовані барвники, штампи, молди та багато іншого.

Часто набори для початківців купують в подарунок, адже таким чином можна подарувати не просто колекцію інгредієнтів, а і яскраві емоції та цікавий досвід. Спеціально для цього наші набори створені і під такі потреби.

В каталозі ви знайдете:

 • стартові набори для миловаріння;
 • базові варіанти для професіоналів;
 • подарункові на будь-який бюджет;
 • тематичні набори для виготовлення мила до свят.

Таким чином ви можете підібрати для себе чи на подарунок той варіант, який буде відповідати потребам майбутнього майстра. А якщо і такого асортименту вам буде замало, ми передбачили і це - додали подарункові сертифікати, щоб ви могли презентувати майстру саме те, що буде йому обов'язково корисно. І тоді, знаючи свої потреби і інтереси, майстер може самостійно обрати необхідний товар.

Купити набори для миловаріння в Україні

В інтернет магазині aromasoap.com.ua ви можете знайти та купити всі необхідні товари для виготовлення мила, а якщо не хочете витрачати час на підбір стартового комплекту миловара, то він вже зібраний та запропонований на цій сторінці каталогу. Тут представлені варіанти для початківців та досвідчених майстрів, базові комплекти для того, щоб почати готувати мило, а також спеціальні для виробництва тематичного мила, які стануть чудовим подарунком на будь-яке свято.

А якщо ви вже отримали в подарунок такий набір - не забудьте зайти на сторінку нашого сайту з рецептами. Ми підібрали різні варіанти приготування мила для дітей та дорослих, пропонуємо ідеї для професіоналів та базові поради для новачків - все щоб ви могли із задоволенням розвивати своє хобі.

Купуйте набори для миловаріння в інтернет магазині Аромасоап - так ви зможете подарувати цілий новий світ цікавого хобі та незабутніх вражень, які переживаєш коли виготовляєш свій перший шматочок мила.

Рейтинг сторінки: