Категорії товарів

Про компанію

Інтернет-магазин Aromasoap.com.ua один з кращих магазинів по миловарінню на ринку України. Ми працюємо в українському інтернет-просторі з  2010 року та маємо більше 18000 постійних покупців по всій території України. Миловаріння в домашніх умовах це цікавий, заворожуючий, різнобарвний та надихаючий напрямок в рукоділлі. Приготувати вдома свій кусочок мила зможе кожен, навіть і дитина. Сам процес миловаріння захоплює, розвиває творчий потенціал та фантазію. Як результат, кожен має своє унікальне мило, яким потім в рази приємніше користуватися.

Для нашого інтернет-магазину Aromasop, місією є розвиток миловаріння в Україні, адже воно надихає в створенні кожного разу іншого мила, не схожого на попереднє, та спонукає до гігієни. З роками ми додали ще один напрям з асортиментом для виготовлення в домашніх умовах свічок різних видів. Інгредієнти для свічок, а саме: вощина, насипний парафін, віск бджолиний, гніт; теж набирають популярності серед наших клієнтів. Це надихає продовжувати працювати та відкривати нові напрями.

В магазині представлений широкий асортимент інгредієнтів для створення мила, свічок, декоративної косметики в домашніх умовах. Вся продукція має необхідні сертифікати якості, по запиту наших клієнтів ми обов’язково їх надаємо.Наша адреса:
м. Київ, вул. Куренівська 18