Категорії товарів

Форми для випікання

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 2794
Цена
140 грн
шт
Артикул: 431
Цена
241 грн
шт
Артикул: 2895
Цена
91 грн
шт
Артикул: 563
Цена
75 грн
шт
Артикул: 487
Цена
260 грн
шт
Артикул: 4113
Цена
21 грн
шт
Артикул: 1410
Цена
192 грн

Немає на складі

Артикул: 1396
Цена
210 грн

Немає на складі

Форми для випічки - речі, які вже давно стали звичними на кухнях не тільки професійних кондитерів, а і простих господинь та господарів. Торти, приготовлені на протвені і вирізані по контуру кришки від каструлі канули в Лету, життя куховарів полегшилось а кондитерські вироби і випічка стали витворами мистецтва.

Форми для випікання бувають:

  • металеві (в т.ч. алюмінієві та з нержавіючої сталі)
  • з силікону
  • з резини.

Тип формочки обирається залежно від того, що і в яких умовах планується готувати. 

Форми для випічки металеві  певний час займали панівне місце на кухнях України. Вони прекрасно підходять для використання в газових чи електричних духовках, швидко нагріваються і остигають, легко миються і, як правило, робляться роз’ємними - щоб вивільняти готовий виріб без пошкоджень. Силіконові форми для випічки (їх помилково ще називають резинові форми для випікання) увійшли в побут відносно недавно і вчинили справжню революцію в кондитерській справі. Про їхні переваги ми детально поговоримо трохи пізніше.
Незалежно від типу, всі кондитерські форми мають відповідати певним вимогам:
- бути виготовленою з якісного сертифікованого матеріалу

  • витримувати високу температуру
  • бути антипригарною
  • добре проводити тепло.

В ідеалі - легко митися і довго служити.


Силіконова форма для випічки  користується особливою популярністю в кулінарів і кондитерів у всьому світі. В першу чергу причиною цього є зручність використання - жодна форма з іншого матеріалу так не спрощує процес випічки, як силікон. Спробувавши один раз, ви не захочете повертатися до колишніх звичок.

Силікон - це абсолютно безпечний матеріал, який не впливає на смак і якість продуктів, які в ньому готуються. Дослідження і багато років практики довели, що силіконові форми можуть бути в рази безпечніше алюмінію або тефлону - матеріалів, так часто використовуваних для виготовлення кухонного начиння. Силіконові форми не залишають запаху, вони зручні у використанні і відрізняються доступною ціною. Ця нова тенденція стала справжнім хітом на всіх кухнях світу!

Силіконові форми:

Антипригарні - випічка в таких формах не пригорає до країв, а м'яка конструкція дозволяє з легкістю відокремити продукт від стінок;

Забезпечують рівномірне нагрівання;

Легко миються;

Ціна на них значно нижча ніж у скла, металевих форм, кераміки;

Можуть використовуватися як для випічки, так і виготовлення косметики, мила і т.д .;

Не чутливі до широкого діапазону температур.

Безумовно, специфіка силіконових формочок накладає певні обмеження - наприклад, з ними не можна використовувати гострі предмети, необхідно акуратно відправляти в духовку через м'якої конструкції форми і т.д .. Але не дивлячись на ці обмеження, достоїнств у силіконових форм більш ніж достатньо , щоб вони були такими популярними.

Купити форму для випічки в Києві

В інтернет магазині Aromasoap ви можете купити силіконові форми для випічки тортів, кексів, пряників і багатьох інших речей за доступною ціною. Ми пропонуємо широкий асортимент різноманітних форм: широкі, вузькі, для кексів і тортів, з візерунками і т.д.

Рейтинг сторінки: