Категорії товарів

Пензлики

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 2883-1613
шт
Артикул: 2729-1407
шт
Артикул: 2730-1409
шт
Артикул: 2884
Цена
83 грн
шт
Артикул: 2732
Цена
69 грн
шт

Кисті для декупажу незамінні на всіх етапах декупажних робіт.  Правильно вибрані пензлі для покриття заготовки основою, або нанесення клею, лаку, а також створення останніх штрихів зроблять виріб ідеальним, а роботу над ним простою. Пензлики для декупажу, малювання, скрапбукінгу представлені в наборах у нашому інтернет-магазині.

Для роботи з клеєм і лаком вибирайте плоскі широкі кисті для декупажу з щетини. Кисть не повинна бути жорсткою, тому що ворсинки будуть залишати борозенки за собою на поверхні. Що б рівномірно фарбувати вузькі деталі, бортики, кантики потрібна плоска, але вузька кисть. Широке застосування знайшли овальні кисті з синтетики. Ними теж зручно наносити ґрунтовку, фарбу і лак.

Пензлі для малювання, декупаж, скрапбукінг

Після основних етапів декупажу, приступають до художніх штрихів. Тому купити кисті для декупажу варто різного розміру. Найтоншими кистями ви зможете промальовувати вусики, вії і просто мереживні візерунки. Пензликом трохи товщим ви проведете більш товсту лінію в потрібному місці. Скошена кисть з синтетики шириною до 1 см незамінна при створенні тіней, надання об’єму готової декупажной аплікації.

Купити пензлі для декупажу ви можете
- на сайті aromasoap з доставкою по всій території України
- завітавши до нашого магазину в Києві.
Ми завжди слідкуємо за тим, щоб співвідношеня ціни і якості пропонованої вам продукції було оптимальним і обираємо тільки тих виробників, які добре зарекомендували себе на ринку.

Догляд після використання

Після роботи промийте пензлі для декупажу в теплій воді з милом або миючим засобом. Як би не було ліньки - не залишайте цей процес на потім, адже пензлі з засохлим клеєм і лаком частіше за все можна буде просто викинути. Після миття та сушки складіть всі пензлі в окрему коробку “для декупажу”, так вони не потраплять до рук дітям і не переберуться жити в їхні шкільні пенал, залишивши вас без інструментів для творчості. 

Рейтинг сторінки: