Категорії товарів

Стрічки, бантики, зав'язки

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 5156
Цена
10.5 грн
шт
Артикул: 2277
Цена
10.5 грн
шт
Артикул: 5155
Цена
10.5 грн
шт
Артикул: 3574
Цена
10.5 грн
шт
Артикул: 2278
Цена
10.5 грн
шт
Артикул: 5158
Цена
10.5 грн
шт
Артикул: 1592
Цена
10.5 грн
шт
Артикул: 508
Цена
10.5 грн
шт
Артикул: 907
Цена
21 грн
шт
Артикул: 4644-3591
шт
Артикул: 3807-2610
шт
Артикул: 6094
Цена
56 грн
шт

Отримувати, а тим паче робити подарунки - чи не найбільше задоволення, яке можна собі уявити на свята. Не можна недооцінювати в цьому процесі подарункові стрічки та бантик для подарунка. Це не лише прикраси, які роблять вигляд пакування презентабельнішим, вони приховують таємницю, загострюють передчуття і зберігають інтригу. Процес розплутування стрічки для подарунків може бути приємнішим та емоційнішим за ефект від предмету в коробці чи пакеті.
Існує чимало пакувальних матеріалів для подарунків, які дозволяють красиво і оригінально оформити будь-який презент. Миловари, а також всі, хто любить виготовляти косметику і свічки своїми руками, нерідко використовують декоративні стрічки та бантики на подарунок для красивого оформлення своїх товарів.

Нерідко різні пакувальні матеріали у вигляді стрічок і бантів також використовують для декорування букетів з живих і штучних квітів, оформлення сухоцвітів та інших композицій. Практично в будь-який декораторський діяльності гарна стрічка для упаковки стане у пригоді.

СТРІЧКИ ПАКУВАЛЬНІ

Використовуючи пакувальну стрічку можна прикрасити будь-яке, навіть саме нудне оформлення. Крім того, спеціальна декоративна стрічка просто необхідна щоб скріпити пакувальний матеріал.

У каталозі нашого інтернет магазину ви знайдете:

подарункові стрічки з різними декорами,
пакувальні шнури,

різноманітні банти на подарунок, 

мотузку для оформлення подарунків в еко-стилі. 

Завдяки таким дрібницям можна досягти досконалості в питанні оформлення мила ручної роботи. У нас ви можете купити однотонні чи принтовані, поліетиленові чи паперові, звичайні або тейп-стрічки для оформлення подарунків.

КУПИТИ ПАКУВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

Інтернет магазин aromasoap.com.ua пропонує вашій увазі широкий асортимент пакувальних матеріалів: коробочок, пакетів, стрічок і бантів, які можна купити за доступною ціною. Наш магазин знаходиться в м. Київ, тут можна забрати товар самовивозом або придбати безпосередньо в торговельній точці. Для мешканців інших міст України існує можливість зробити замовлення та оплатити його онлайн. Посилки відправляються щодня, ми співпрацюємо з усіма зручними та популярними перевізниками, тож покупка приїде в зручний для вас час в зручне вам місце. 

У нас ви знайдете широкий асортимент товарів для вашої творчості!

Рейтинг сторінки: