Категорії товарів

Папір тішью

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 4605-3479
шт
Артикул: 1829
шт
Артикул: 4120-3042
шт
Артикул: 4126-3054
шт
Артикул: 4122-3046
шт
Артикул: 4123-3048
шт
Артикул: 4119-3040
шт
Артикул: 4129-3060
шт
Артикул: 4124-3050
шт
Артикул: 4117-3036
шт
Артикул: 4125-3052
шт
Артикул: 4130-3062
шт

Папір тишью (папіросний) може використовуватися в якості декоративного елемента в будь-який подарунковій упаковці. Нерідко його також застосовують для створення помпонів, красивих декоративних елементів для декорації приміщень, фотозон і т.д. Пакувальний папір  тішью використовується у:

- скраббукінгу, 

- кардмейкінгу, 

- орігамі, 

- аплікаціях,

- квілінгу. 

Купивши подарунковий папір тишью, ви зможете надати завершеності будь-якій композиції, створити гарний і шляхетний фон, який підкреслить унікальність вашого подарунка.

Не дивлячись на те, що сьогодні існує величезний асортимент різних варіантів пакувального паперу, використання паперу тишью все так же залишається одним з найбільш вишуканих варіантів оформлення подарунків.

Папір тішью виробляється з вибіленої сульфатної целюлози, одержаної з дерев хвойних порід. Цей матеріал дуже вдячно реагує на фарбування, тож варіантів відтінків тішью для вашого пакування може бути незліченна кількість.

ЗА ДОПОМОГОЮ ДЕКОРАТИВНОГО ПАПЕРУ ТІШЬЮ ВИ МОЖЕТЕ:

  • заповнити порожній простір в коробці. Таким чином ви захистите флакончик або просто виріб від пошкоджень об жорсткі краї;
  • легко і без клопоту обгорнути подарунок;
  • додати фарб композиції з квітів;
  • виготовити різноманітні декоративні елементи в різних техніках.

Ми впевнені, що запаси цього паперу мусять бути в домі всіх хендмейдерів, матусь з дітлахами будь-якого віку, людей, що хоч іноді ходять на свята та роблять подарунки іншим. Ціна в магазинах України на цей папір не захмарна, тож запас може зробити будь-хто. Потім подякуєте.

В інтернет магазині Aromasoap ви можете купити папір тишью в Києві з доставкою у будь-яке місто України. Ми пропонуємо широкий асортимент декоративних матеріалів, які допоможуть зберегти і прикрасити ваше мило або свічки ручної роботи.

КУПИТИ ПАПІР тишью В УКРАЇНІ

У нашому каталозі вашій увазі представлена ​​якісний однотонний папір тишью за доступними цінами. Придбати його можна в кількості від одного листка, тож якщо є бажання поекспериментувати з барвами і настроєм - ми чекаємо на вас!

Рейтинг сторінки: