Категорії товарів

Скрапбукінг

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 5174
Цена
32 грн
шт
Артикул: 2774
Цена
37 грн
шт
Артикул: 2754
Цена
37 грн
шт
Артикул: 2782
Цена
37 грн
шт
Артикул: 5681
Цена
37 грн
шт
Артикул: 3542
Цена
37 грн
шт
Артикул: 2772
Цена
37 грн
шт
Артикул: 3548
Цена
37 грн
шт
Артикул: 3974
Цена
23 грн
шт
Артикул: 5766
Цена
23 грн
шт
Артикул: 2779
Цена
37 грн
шт
Артикул: 5769
Цена
37 грн
шт

Все для скрапбукінгу” для багатьох в Україні ще звучить як “все для адронного коллайдера”, хоча цей вид мистецтва зародився у XVI столітті та набув своєї назви у 1830-х роках. 

Термін скрапбукінг - це точна калька з англійської, scrapbooking, скорочено використовують слово скрап. Термін складається з двох частин: scrap — вирізка, book — книга або зошит, "книга з вирізок". Започаткувався цей вид творчості як оригінальний спосіб зберігати сімейні фото та історії, але з роками розвинувся та видозмінився. У минулому столітті, коли не було соцмереж, дівчатка в нашій країні, самі того не відаючи, займалися скрапбукінгом. Вони із захопленням вирізали фотографії зірок кіно і музичних кумирів, потім вклеювали в свої щоденники і піснярі, роблячи написи під кожним фото, прикрашаючи вирізаними з листівок квітами. До слова сказати, дембельский альбом - теж брутальний скрапбукінг, матеріали в якому - фотографії та підручні засоби.

Товари для скрапбукінгу

Більше не треба тягнути додому тонни макулатури та шукати серед неї достойні альбома мотиви. У нашому інтернет-магазині цілий розділ присвячений скрапбукінгу та супутнім товарам. Ви можете купити:
- наліпки

  • заготовки для скрапбукінгу
  • прикраси для листівок
  • декоративний скотч
  • штампи
  • фарби та багато іншого.

Ви можете також купити набори для скрапбукінгу, що значно полегшить початок роботи. Набір для скрапбукінгу - це об'єднані однією тематикою або кольоровою гамою декоративні елементи, за допомогою яких ви прикрасите альбоми, блокноти, коробки і листівки.

Все більше людей в бажанні прикрасити свої альбоми чи щоденники визначають, що краще купити товари для скрапбукінгу, аніж шукати мотиви самотужки. Їхня ціна не висока, якість пристойна, а зекономлений на пошуках час можна присвятити творчості. 

Все різноманіття товарів, представлених на нашому сайті, ви можете замовити онлайн або ж завітати до нашого магазину в Києві, адреса є на сторінці.
Творіть і розвивайтесь, а ми завжди вам в цьому допоможемо!

Рейтинг сторінки: