Категорії товарів

Пігмент перламутровий

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 3980-2814
шт
Артикул: 566-1662
шт
Артикул: 568-3843
шт
Артикул: 2358-3847
шт
Артикул: 567-3842
шт
Артикул: 571-3844
шт
Артикул: 572-3846
шт
Артикул: 2573-3841
шт
Артикул: 3982-2818
шт
Артикул: 3604-2348
шт
Артикул: 569-1660
шт
Артикул: 2235-3848
шт

Перламутрові пігменти для мила немов чарівний пилок перетворюють звичайне мило на дорогоцінний виріб. Своєму сяйву перламутр для мила завдячує наддрібним шматочкам мінеральної слюди, що містяться у його складі. Вони здібні частково відбивати промені, частково пропускати і частково поглинати, що і створює ефект глибини та мерехтіння.  Перламутровий пігмент надає блиск і сяйво кожному шматочку мила, незалежно від використаної для заливки форми. Це може бути мило-черепашка з перламутровими перлинами, покриті золотом фоторамки з мильної основи, засніжене перламутром новорічне мило-ялинка та багато іншого.

ПЕРЛАМУТРОВІ ПІГМЕНТИ В миловарінні

Варто відзначити, що перламутр для мила відноситься до пігментів, що не мігрують в мильній основі, однак можуть злегка замулювати її. Купити перламутрові пігменти можна як для фарбування мильної основи зсередини, так і для нанесення легких штрихів по поверхні готового виробу. Рекомендується додавати попередньо розбавлений перламутровий пігмент в гліцерині чи олії в прозору мильну основу. Однак, його можна використовувати і в білій мильній основі. Крім цього, додати мерехтіння майбутньому шедевру можна, скориставшись м'якою щіткою. Необхідно набрати перламутр на ворс і легкими дотичними рухами пройтися по виступаючих елементам застиглого шматочка мила. Те ж саме можна зробити і за допомогою пальця.
Загалом перламутровий пігмент:
- має прекрасний вигляд у прозорій основі

  • робить піну оксамитовою та ніжною
  • матує шкіру, поглинаючи надлишки жиру 
  • простий та зручний у використанні. 

ВЕЛИКИЙ ВИБІР перламутровим пігментів У МАГАЗИНІ AROMASOAP


Пігменти перламутрові настільки дрібнодисперсні, що виглядають як невагома пудра. Кольори перламутрового пігменту заворожують найдосвідченіший погляд: перловий перламутр, золотий, біле срібло, бронзовий, синій, зелений, бузковий, винно-червоний і глибокий чорний - ці та інші пігменти купити в Україні можливо завдяки інтернет-магазину Все для миловаріння Aromasoap. До речі, ціна на це уособлення магії цілком реальна. У нас діє зручна система замовлення, оплати та доставки продукції по Києву та країні - все для того, щоб підтримати ваші творчі починання.

Рейтинг сторінки: