Категорії товарів

Пігмент перламутровий

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 3980-2814
шт
Артикул: 566-1662
шт
Артикул: 568-3843
шт
Артикул: 2358-3847
шт
Артикул: 567-3842
шт
Артикул: 1816-3645
шт
Артикул: 571-3844
шт
Артикул: 572-3846
шт
Артикул: 2573-3841
шт
Артикул: 3982-2818
шт
Артикул: 3604-2348
шт
Артикул: 569-1660
шт

Перламутрові пігменти - це саме той спосіб, який дозволить вам додати трішки магії в свої рецепти. Завдяки ним, навіть самий звичайний шматочок буде сяяти наче коштовний камінчик. Головна особливість перламутрового пігменту, окрім безпосередньо кольору, полягає в легкому мерехтінні барвника, використовуючи який ви надаєте цієї властивості і своєму милу.

Як і будь який інший пігмент, перламутровий не мігрує та надає інтенсивного кольору засобу. Він представляє собою дрібнодисперсний порошок, що може використовуватись для надання кольору мила з нуля та з основи, а також різних косметичних продуктів. Оскільки цей пігмент виготовляється з природніх речовин, то він є абсолютно не токсичним, через що часто використовується не лише миловарами, але і майстрами, які виготовляють косметику своїми руками.

Особливості, які має перламутровий пігмент:

  • дарують мерехтіння готовому продукту;
  • фарбують засіб у вибраний колір;
  • не мігрують;
  • мають безпечний склад;
  • підходять для використання у різноманітних рецептах мила та косметики.

Важливо зазначити, що інтенсивність кольору пігменту залежить від проценту його вводу в основу. В середньому, рекомендується, на 100 г основи додавати 1 г пігменту для отримання яскравого кольору та ефекту сяйва мила.

Який перламутровий пігмент купити? 

Якщо ви вирішили замовити перламутровий пігмент, то варто розуміти, що цей чудовий інгредієнт для мила створює дуже гарний ефект, додає насиченого густого кольору, але при цьому може замутняти прозору основу. Варто також відзначити, що в рецептах мила з нуля пігмент може дещо змінити колір, залежно від інгредієнтів та особливостей приготування. Цю властивість треба враховувати готуючись до роботи та, за можливості, робити пробні партії невеликих об'ємів.

Ефект мерехтіння в перламутрових барвників досягається за рахунок наявності в них частинок мінеральної слюди - вони виглядають як дрібні пластинки, що заломлюють світло. Саме цей компонент і забезпечує ефект глибокого сяйва та перливів кольору та світла.

Перламутри в мильних основах:

  • в прозорій варто використовувати менше цього інгрідієнту. По-перше достатньо і невеликої кількості для такого виду основи, по-друге з великим вмістом пігменту можна втратити прозорість;
  • біла матова потребує більше барвника для отримання рівного гарного кольору.

Як і будь-який інший сухий пігмент, цей варто попередньо розвести в гліцерині або масляній основі і вже потім вводити в рецепт. Також, якщо ви вирішили купити перламутровий пігмент для мила, то можете його використати і для декорування вже готового брусочку. Для цього можна пройтись сухим пензликом з невеликою кількістю перламутру по певним частинам мила - це дозволить виділити його виразні елементи (рельєф форми, підкреслити текстуру тиснення штампу і т.д.).

Купити перламутрові пігменти в Україні

Інтернет магазин Аромасоап пропонує вам купити перламутр пігмент в різноманітних варіантах кольорів. У нас ви знайдете як різні варіанти білого, щоб забезпечити сяйво продуктам, так і різнокольорові пігменти, що будуть ще й фарбувати ваш засіб в бажаний вами відтінок. Обирайте оригінальні барвники та пігменти для своїх рецептів, щоб створювати по-справжньому надихаючі продукти.

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки якісні інгредієнти для виготовлення мила та косметики власноруч, за доступними цінами. Склад нашого інтернет магазину знаходиться в Києві та забезпечує швидку доставку ваших покупок в будь-яке місто України. Завдяки цьому, вже через кілька днів після підтвердження замовлення ви отримаєте обрані товари та зможете насолоджуватись творчим процесом.

Рейтинг сторінки: