Категорії товарів

Декоративний скотч

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 2747
Цена
28 18 грн
шт
Артикул: 5159
Цена
51 грн
шт
Артикул: 2748
Цена
46 грн
шт
Артикул: 2919
Цена
86 грн

Немає на складі

Декоративний скотч - помічна штука у дуже різноманітних ситуаціях. Його можна використовувати для декорування приміщень, меблів, побутових дрібничок, пакувати подарунки, прикрашати будь-що і будь-де. Декоративні скотчі бувають кольоровими та однотонними, прозорими або ні, з будь-якими малюнками - від смішних картинок до імітації тонкого вишуканого мережива. Матеріал, з якого виготовляється скотч декоративний, може бути найрізноманітнішим - від пластику до тканини веселенького забарвлення. В різноманітті цих лент, представлених на ринку, кожен обов’язково знайде такий, що буде до душі.

Де застосувати скотч для скрапбукінгу

Звісно, такий красивий та зручний у використанні матеріал не міг не знайти свого місця в техніці скрапбукінгу, адже він:
- зручніший за стрічки та смужки паперу
- не потребує використання клею
- надійно фіксується до будь-якої поверхні
- може клеїтись на поверхонь складної форми.
Прекрасно пасують декоративні скотчі різних дизайнів до таких стилів скрапбукінгу, як: вінтаж, американський стиль, шаббі шик та міксед медіа. Стрічки з потрібним малюнком можна штучно зістарити, засипати блискітками, імітувати пил, обгорілі краєчки, тощо. Декоративні скотчі також незамінні у таких видах творчості як кардмейкінг та квілінг.

Купити  декоративний скотч в Україні


Обираючи декоративні стрічки для скрапбукінгу в нашому інтернет-магазині варто орієнтуватися лише на власне почуття смаку та стиль вашого виробу. Ми ретельно слідкуємо за якістю продукції та пропонуємо найкраще за найвигіднішими в Україні цінами. Радимо також купити набори декоративного скотчу, виконані в єдиному стилі. Це сильно спростить задачу новачку та не дасть відхилитись від обраного стилю. У мешканців та гостей Києва є можливість подивитися на асортимент вживу у нашому магазині, мешканцям інших міст повезло менше, вони обиратимуть за картинкою на сайті. Менше з тим, ми сподіваємось що це не підріже крила вашій музі і творчій політ пройде успішно. Обов’язково хваліться нам своїми шедеврами та залишайте відгуки на сайті, нам важливо тішитись вашим успіхам та отримувати зворотній зв’язок.

Рейтинг сторінки: