Категорії товарів

Декоративний скотч

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 5159
Цена
28.00 грн
шт
Артикул: 2747
Цена
28.00 грн
шт
Артикул: 2748
Цена
28.00 грн
шт
Артикул: 2746
Цена
28.00 грн
шт
Артикул: 2919
Цена
52.00 грн
шт

Декоративний скотч - помічна штука у дуже різноманітних ситуаціях. Його можна використовувати для декорування приміщень, меблів, побутових дрібничок, пакувати подарунки, прикрашати будь-що і будь-де. Декоративні скотчі бувають кольоровими та однотонними, прозорими або ні, з будь-якими малюнками - від смішних картинок до імітації тонкого вишуканого мережива. Матеріал, з якого виготовляється скотч декоративний, може бути найрізноманітнішим - від пластику до тканини веселенького забарвлення. В різноманітті цих лент, представлених на ринку, кожен обов’язково знайде такий, що буде до душі.

Де застосувати скотч для скрапбукінгу

Звісно, такий красивий та зручний у використанні матеріал не міг не знайти свого місця в техніці скрапбукінгу, адже він:
- зручніший за стрічки та смужки паперу
- не потребує використання клею
- надійно фіксується до будь-якої поверхні
- може клеїтись на поверхонь складної форми.
Прекрасно пасують декоративні скотчі різних дизайнів до таких стилів скрапбукінгу, як: вінтаж, американський стиль, шаббі шик та міксед медіа. Стрічки з потрібним малюнком можна штучно зістарити, засипати блискітками, імітувати пил, обгорілі краєчки, тощо. Декоративні скотчі також незамінні у таких видах творчості як кардмейкінг та квілінг.

Купити  декоративний скотч в Україні


Обираючи декоративні стрічки для скрапбукінгу в нашому інтернет-магазині варто орієнтуватися лише на власне почуття смаку та стиль вашого виробу. Ми ретельно слідкуємо за якістю продукції та пропонуємо найкраще за найвигіднішими в Україні цінами. Радимо також купити набори декоративного скотчу, виконані в єдиному стилі. Це сильно спростить задачу новачку та не дасть відхилитись від обраного стилю. У мешканців та гостей Києва є можливість подивитися на асортимент вживу у нашому магазині, мешканцям інших міст повезло менше, вони обиратимуть за картинкою на сайті. Менше з тим, ми сподіваємось що це не підріже крила вашій музі і творчій політ пройде успішно. Обов’язково хваліться нам своїми шедеврами та залишайте відгуки на сайті, нам важливо тішитись вашим успіхам та отримувати зворотній зв’язок.

Часті питання про категорію «Декоративний скотч»

Тест

Тест

♡ Мастер классы и Рецепты

Рецепты мыла ручной работы

✅ Мастер классы

Рейтинг сторінки: