Категорії товарів

Барвники, гліттер, пігменти

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 2626-2574
шт
Артикул: 525-2536
шт
Артикул: 640-2552
шт
Артикул: 965-2554
шт
Артикул: 1300-2560
шт
Артикул: 2387-2570
шт
Артикул: 2381-2568
шт
Артикул: 2380-2566
шт
Артикул: 526-2576
шт
Артикул: 976-2558
шт
Артикул: 2574-2572
шт
Артикул: 3983-2820
шт

Для того, щоб творчі роботи рясніли яскравими фарбами, радимо купити барвник для мила, пігменти, гліттер і блискітки. Великий вибір натуральних барвників  ви знайдете на сторінках інтернет-магазину для рукоділля Aromasoap.

ВИДИ РІДКИХ І СУХИХ БАРВНИКІВ ДЛЯ МИЛА

Як відомо, барвники для мила поділяють на кілька груп, кожна з яких має свої особливості. У магазині "Все для миловаріння" представлені кілька видів барвників для мила і всі вони компактно розміщені за розділами:

- барвники водорозчинні

- барвники жиророзчинні

- пігменти

- гліттер (декоративні блискітки).

Крім того, барвники для мила діляться на сухі, пастоподібні і рідкі, які в свою чергу поділяються на жиро-і водорозчинні. Все це забарвить мило в бажаний колір, посилить дію флуоресціюючими здібностями і мерехтливими особливостями перламутру і блискіток. Однак у всіх барвників є свої нюанси і їх варто враховувати, роблячи вибір.

РІДКІ жиро-і ВОДОРОЗЧИННІ барвники для мила з нуля

Барвники для мила рідкі жиророзчинні - це готові до роботи пігменти, розчинені в гліцерині. Плюс жиророзчинних барвників в тому, що вони не мігрують, економні у витраті. До незначним мінусів відносять властивості замутнення мильної основи під час виготовлення мила, в прозорих основах краще використовувати пігменти. Барвники для мила рідкі водорозчинні - це готові до роботи барвники, що не замутнюють мильну основу. Купити рідкі харчові барвники для мила суперконцентровані варто для одноколірних виробів, або ж у випадку, коли не страшна міграція барвників, тому що цей вид фарб з часом стирає чіткі межі між різнокольоровими шарами.

СУХІ пігменти для мила, барвники І Гліттер В ВИРОБАХ РУЧНОЇ РОБОТИ

До сухих барвників відносять пігменти, діоксид титану і різнокольорові блискітки (гліттер). Пігменти в свою чергу розподіляються за групами кольору: флуоресцентні пігменти, неонові пігменти, перламутрові пігменти і ін. Всі ці фарби перед додаванням в мильну основу необхідно змішати в базовому маслі або гліцерині. Плюс пігментів в тому, що це не мігруючий тип барвників. З такими барвниками можна створювати складні мильні багатобарвні вироби. До незначним мінусів пігментів відносять їх властивість дещо замулювати мильну основу, тому рекомендується використовувати пігменти для фарбування прозорої мильної основи. Діоксид титану - це порошкоподібна речовина, що служить для фарбування мильної основи в білий колір. Як і всі порошкоподібні барвники, діоксид титану варто розвести в гліцерині або в базовому маслі перед введенням в мильну основу. Гліттери для мила - це не барвники, а декоративна, подрібнена плівка з фольги різних кольорів, виконана у вигляді кружечків, зірочок, сердечок, квіточок і просто дрібнодисперсної пудри. Гліттер не фарбує мильну основу, він надає привабливий блиск і шик готовому виробу. Гліттер використовується не тільки в милі, а й в свічках, прикрасах з паперу, гелієвих освіжувачах повітря і т.п. Вибирайте потрібний колір і тип барвників і створюйте неперевершені шедеври своїми руками.

Де в Україні купити барвники та пігменти за найкращою ціною


Наш магазин пропонує неперевершений вибір інгредієнтів для забарвлення мила та свічок ручної роботи. Ми протягом багатьох років працюємо на ринку країни і зокрема Києва і впевнено можемо заявити, що пропонуємо нашим покупцям лише найкраще!

Рейтинг сторінки: