Категорії товарів

Пігменти для бомб США

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 4315
Цена
35 грн
шт
Артикул: 5866
Цена
35 грн
шт
Артикул: 4314
Цена
35 грн
шт
Артикул: 5799
Цена
35 грн
шт
Артикул: 5798
Цена
35 грн

Немає на складі

Артикул: 5867
Цена
35 грн

Немає на складі

Пігменти для бомб - це особливий вид пігменту, який може використовуватись саме в цьому виді продукту. Його унікальність продиктована вимогами до самих бомбочок і особливостями їх використання. В першу чергу, вони не мають фарбувати шкіру, сантехніку, щоб після прийому розслабляючої ванни вам не довелось ще й витрачати ще більшу кількість часу та сил на очистку себе та самої поверхні ванної від небажаного пігменту.

Не дивно, що до якості бомбочок стільки вимог, адже вони вкрай популярні серед тих, хто любить розслабитись та насолодитись вечором наодинці з собою в теплій ванній. Але при цьому, якщо після такого відпочинку з'являються сліди на поверхні шкіри чи потрібно відмивати сантехніку - хорошим такий вечір не назвеш. Саме тому, багато майстрів, які виготовляють бомбочки, ретельно слідкують за якісттю інгредєнтів, щоб вони не просто добре виконували свою функцію, але і не мали таких “побічних” ефектів.

Для виготовлення бомб використовуються досить прості, але виключно натуральні складники, які разом дають саме той ефект шипіння, який так полюбився багатьом жінкам та чоловікам. Тому не дивно, що в питаннях барвників для бомбочок також існує потреба в натуральності.

Види та переваги

Чому ж саме бомбочки для ванни? Вони стали хорошою альтернативою піні для вани, особливо для тих, хто піклується не тільки про себе, але і про навколишнє середовище, а тому відмовляється від агресивних ПАРів. Саме тому бомбочки, як екологічну альтернативу піні, виготовляють з натуральних інгредієнтів, які не шкодять людині. Окрім того, досвідчені майстри навчились робити ці продукти використовуючи різноманітні барвники, у всіх можливих формах та видах.

Барвники для бомб - це один з основних інструментів, що його використовують  майстри для оформлення цього засобу. Безумовно, також використовуються різноманітні форми, але тільки завдяки оригінально пофарбованому продукту можна отримати вражаючий ефект.

Особливості що їх має пігмент для бомб:

  • натуральний склад;
  • не фарбують шкіру та сантехніку;
  • не вступають в реакцію з іншими компонентами продукту;
  • мають яскравий та насичений колір.

В нашому каталозі представлені сухі барвники для бомб, які надають яскравого кольору вашому продукту, не мігрують у виробах з декількома кольорами за рахунок чого чітко зберігають малюнок.

Переваги спеціальних барвників для бомб:

  • концентрований колір, який забезпечує економне використання інгредієнта;
  • не вступає в реакцію з іншими компонентами продукта;
  • добре розтирається в єдиний колір з іншими інгредієнтами;
  • створює гарний рівний відтінок.

Також, варто зазначити, що безпосередньо в процесі використання бомбочки, колір може дещо змінюватись. Щоб передбачити це, особливо в тому випадку коли ви виготовляєте бомбочки на продаж, попередньо варто зробити невелику партію та випробувати її.

Купити пігмент для бомб в Україні

Інтренет магазин aromasoap.com.ua - це широкий асортимент товарів для вашої творчості. В нашому каталозі представлені якісні сухі барвники для бомб виробництва США. Ці товари відрізняються високим рівнем концентрації кольору, безпечним складом та зручністю використання. Пігмент для бомб виготовлений з кукурудзяного борошна та спеціальних харчових барвників, що не токсичні та не розчиняються у воді. За рахунок цього безпечно її фарбують, але не лишають слідів на поверхні шкіри чи ванній. Тому ви можете сміливо використовувати навіть найбільш неординарні кольори при виготовленні бомб для вани.

 

Рейтинг сторінки: