Категорії товарів

Харчові ароматизатори

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 4895
Цена
17.00 грн
шт
Артикул: 6378-9646
шт
Артикул: 4484
Цена
17.00 грн
шт
Артикул: 4846
Цена
17.00 грн
шт
Артикул: 4483
Цена
17.00 грн
шт
Артикул: 4476
Цена
17.00 грн
шт
Артикул: 4475
Цена
17.00 грн
шт
Артикул: 4477
Цена
17.00 грн
шт
Артикул: 5196
Цена
17.00 грн
шт
Артикул: 4959
Цена
22.00 грн

Немає на складі

Ароматизатори харчові - різновид добавок, які відповідають за приємний запах та поліпшують смакові якості продукту. Відповідно до назви, харчові ароматизатори від початку були створені для додавання в продукти харчування, але їхні властивості припали до душі і хендмейдерам-миловарам.
Переваги харчових ароматизаторів:
- вони призначені для вживання в їжу, тож є абсолютно нешкідливими;

  • зручні у використанні
  • мають “теплий”, справжній аромат
  • не гірчать, що важливо при виробництві помади чи блиску для губ. 

Одночасно і перевагою, і недоліком є гастрономічне спрямування, задля якого виробляються харчові ароматизатори. Аромати цієї лінійки можуть бути тільки смачними, наближеними до натуральних. Репліки Діор чи то Шанель треба шукати в інших розділах.

Використання харчових ароматизаторів

Оригінальні аромати в милі ручної роботи - це, мабуть, одна з основних відмінностей такого мила від традиційного. Приємний яскравий запах може створити настрій на цілий день, тому багато миловари так ретельно підходять до питання підбору ароматів і ароматизаторів.
У миловарінні важливо домогтися оптимального поєднання зовнішнього вигляду, запаху і корисних властивостей, вони повинні створювати органічний букет вашого мильного шедевра. Зазвичай, щоб отримати унікальний аромат мила, використовуються харчові ароматизатори. Вони надають милу тонкий і приємний аромат, але мають певні особливості. Цей компонент буває досить складно використовувати, оскільки запах в милі нестійкий, може вивітритися вже через досить короткий період (залежить від виду ароматизатора) навіть при зберіганні мила в харчовій плівці.

 

Другою особливістю використання є можливість прояву алергічних реакцій. Для людей, схильних до алергій, слід проводити тести подібні до тих, які проводяться перед використанням фарби для волосся - нанести невелику кількість речовини на шкіру зап'ястя або внутрішньої сторони ліктя, якщо протягом півгодини проявів немає - використовувати можна.

Також варто відзначити, що харчові ароматизатори є натуральними компонентами, тому можуть дати непередбачений результат при миловарінні.

КУПИТИ АРОМАТИЗАТОРИ ХАРЧОВІ
В нашому інтернет-магазині ви можете купити харчові ароматизатори виробництва України та Німеччини, палітра запахів розподілена за напрямками:

  • спеції
  • фрукти, овочі, ягоди
  • цитрусові аромати. 

Завдяки доволі невисокій ціні можна обрати декілька ароматів та експериментувати з їх міксуванням. Нанюхати, які саме запахи вам до душі, можна в магазині за адресою: м. Київ, проспект С. Бандери, 8/16, ТЦ “Декор Сервіс”, 2-й поверх. 

Рейтинг сторінки: