Категорії товарів

Іграшки для вплавки в мило

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 2805
Цена
38 грн
шт
Артикул: 3029
Цена
38 грн
шт
Артикул: 3245
Цена
38 грн
шт
Артикул: 2802
Цена
38 грн
шт
Артикул: 3033
Цена
38 грн
шт
Артикул: 2800
Цена
38 грн
шт
Артикул: 2798
Цена
38 грн
шт
Артикул: 4235
Цена
38 грн
шт
Артикул: 2797
Цена
38 грн
шт
Артикул: 2804
Цена
38 грн
шт
Артикул: 4230
Цена
38 грн
шт
Артикул: 4047
Цена
38 грн
шт

Іграшки для вплавки в мило користуються шаленим попитом у майстринь, які спеціалізуються на виробах для дітей. Перед ними стоїть максимально непроста задача: використовуючи виключно корисні інгредієнти з мінімумом барвників виготовити продукцію, цікаву не тільки батькам, а і кінцевому споживачу. Діти, як правило, не дивляться на склад продукту, діти люблять іграшки. 

Мило з іграшкою - це відмінний подарунок, оригінальний і забавний аксесуар для ванної, який припаде до душі будь-якій дитині. Для приготування такого мила іграшка вплавляется таким чином, щоб її верхня частина виступала з поверхні мила - це допоможе маленьким дитячим пальчикам легко утримувати слизьке мило, а також додасть самому виробу оригінальний зовнішній вигляд без особливих витрат часу на сам процес миловаріння.

ВИГОТОВЛЕННЯ МИЛА З ІГРАШКОЮ

Існує чимало рецептів приготування мила з іграшками. Всі їх об'єднує той факт, що при досить простому процесі приготування ви отримуєте справжній мильний шедевр, який стане хорошим подарунком і допоможе розвинути навички миловара. Якщо мова йде про дитяче мило, варто пам’ятати, що всі без виключення компоненти мають бути безпечними та призначеними для використання на дитячій шкірі. Ціна таких інгредієнтів може бути трохи вищою, але воно того варте.

ІГРАШКИ ДЛЯ ВПЛАВКИ В МИЛО
Вся продукція, представлена в нашому інтернет магазині, зокрема, іграшки для заливки в мило, абсолютно безпечна і відповідає всім гігієнічним і санітарним нормам. Тому ваше мило буде використовуватися тільки з користю, без найменшої шкоди для дітей. Купити ці милі дрібнички дуже просто - треба оформити замовлення на сайті з доставкою по Україні або забрати покупку самовивозом в Києві.
Іграшки для вплавки в мило це, звісно, не акційні фігурки в супермаркетах, здобувати їх дещо довше, але вони теж можуть сформуватись в цікаву колекцію, яка тішитиме дитину довгі роки.

Рейтинг сторінки: