Категорії товарів

Баночки косметичні

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 692-882
шт
Артикул: 3671-2407
шт
Артикул: 4212-3141
шт
Артикул: 2395-990
шт
Артикул: 4276-3242
шт
Артикул: 4280-3254
шт
Артикул: 4351-3398
шт
Артикул: 5451-8350
шт
Артикул: 3486-2254
шт
Артикул: 4927-3830
шт
Артикул: 3256-2099
шт
Артикул: 6463-9774
шт

Баночки для косметики - не примха і не аксесуар

Серйозне заняття процесом приготування домашньої косметики вимагає використання спеціальних ємностей, баночок і флаконів, в яких можна буде це все зберігати.

Попервах виготовлену продукцію для власного використання можна розмістити і в підручній тарі, але для розповсюдження радимо купити баночки для косметики в спеціалізованих магазинах. Використана тара з-під кремів та лосьйонів, навіть ретельно вимита, також не бажана у використанні, хіба що для особистого вжитку.

Правильна технологія зберігання косметики допоможе не тільки створити максимум умов для подовження терміну придатності приготованого вами засобу, а й забезпечить певний рівень захисту від впливу мікробів і бактерій.

КУПИТИ косметичні Баночки оптом і в роздріб

На цій сторінці нашого інтернет-магазину ви можете купити зручні і функціональні косметичні банки та баночки, флакони і іншу тару для косметики домашнього виробництва за доступною ціною.

Баночка косметична має численні ПЕРЕВАГИ:

Герметична упаковка захистить поверхню від проникнення бактерій і мікробів;

Гігієнічність використання;

Широкий асортимент продукції для різних засобів.

Висока якість товару, відповідність всім санітарним і гігієнічним нормам, а також доступна ціна косметичних баночок, флаконів і тюбиків зробить використання даного продукту не тільки зручним, але і приємним.

Важливо підібрати підходящу тару для косметики, виходячи не тільки з зовнішнього вигляду. Суттєвим є також матеріал, колір і об’єм.

У нашому каталозі ви знайдете:

скляні баночки для косметики;

пластикові ємності;

металеві баночки;

флакони для шампунів і багато іншого.

Для тривалого зберігання косметики фахівці рекомендують використовувати скло як матеріал, який не вступає в реакцію з вмістом флакона. Пластикова косметична тара зручна для тимчасового зберігання, вона має ряд переваг над скляною, таких як доступна вартість і практичність. Крім того, в нашому інтернет магазині ви можете вибрати і купити пластикову тару для косметики в Києві різних форм, розмірів і кольорів. Увесь придбаний в нашому магазині товар можна або забрати самовивозом в столиці, або замовити доставку у будь-який куточок України.

Рейтинг сторінки: