Категорії товарів

Плунжери

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 2721
Цена
152 грн
шт
Артикул: 6093
Цена
144 грн
шт
Артикул: 3971
Цена
47 грн
шт
Артикул: 6241
Цена
37 грн
шт
Артикул: 6242
Цена
36 грн
шт
Артикул: 2892
Цена
126 грн
шт
Артикул: 2722
Цена
49 грн
шт
Артикул: 2893
Цена
30 грн
шт
Артикул: 2894
Цена
52 грн

Немає на складі

Плунжер - інструмент, необхідний для роботи з мастикою.

Кондитерський плунжер - це зручне пристосування, яке дозволяє видавлювати пласкі елементи з мастики, якими прикрашають майстри кондитерської справи свої вироби - торти, кекси, випічку. Перевагою даного пристрою є той факт, що для виготовлення декоративного елемента необхідно витратити кілька секунд і при цьому виходить справжній кулінарний шедевр. Виготовляються плунжери з міцного пластику, який проходить обов’язкову сертифікацію і є абсолютно безпечним для людини. Як правило, плунжери для роботи з мастикою випускаються цілими наборами. В них можуть бути поєднані як різні фігурки, так і однакові, але відмінні за розміром.

Плунжери для мастики бувають: 

  • прості - створюють акуратний контур з якого згодом створюється об'ємна композиція;
  • різьблені - створюють не тільки контур, але і наносять малюнок - оптимальний вибір для самостійних виробів.

Також можуть бути відмінності в конструкції плунжерів. В нашому інтернет-магазині представлені плунжери з виштовхувачами та без. Працювати з плунжером, який має поршень для виймання готової формочки, зручніше, але і ціна на них може бути вищою.

КУПИТИ плунжери В УКРАЇНІ

В інтернет магазині Aromasoap ви можете купити плунжери різних форм і видів за доступною ціною. Ми пропонуємо вам якісні пристосування для роботи з мастикою, завдяки яким, не маючи особливих художніх навичок або значного досвіду в кулінарній справі, ви зможете створювати справжні шедеври. Придбані інструменти ви можете як самостійно забрати з нашого магазину в Києві, так і оформити доставку в будь-яку точку України.
Слідкуйте за нашими акціями та майстер-класами та творіть з задоволенням!

Рейтинг сторінки: