Категорії товарів

Базові масла рідкі і баттери оптом

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 4290
Цена
7 500 грн
шт
Артикул: 4293
Цена
1 795 грн
шт
Артикул: 4291
Цена
2 393 грн
шт
Артикул: 4292
Цена
3 198 грн
шт
Артикул: 4294
Цена
2 335 грн
шт
Артикул: 4296
Цена
1 339 грн
шт
Артикул: 4299
Цена
3 780 грн
шт
Артикул: 4300
Цена
2 130 грн
шт
Артикул: 4295
Цена
4 050 грн
шт
Артикул: 4301
Цена
1 900 грн
шт
Артикул: 4302
Цена
3 467 грн
шт
Артикул: 4304
Цена
2 410 грн
шт

Косметичні масла оптом

Якщо ви давно живете з думкою купити рафіновану чи то нерафіновану олію оптом - це означає, що ви розглядаєте своє улюблене хобі в якості перспективного бізнесу. Нічого дивного в цьому немає - потреба в безпечній косметиці та милі ручної роботи росте щодня. По-перше, ми стали більш вимогливими до власного вибору і не погоджуємось розмінювати власне здоров’я на незрозумілі варіанти зі звичайних магазинів. По-друге, якість продукції, що її можна придбати в будь-якому супермаркеті, справді починає викликати сумніви. Достатньо хоч трошки розбиратись в складі косметичних засобів, щоб розуміти, що ті інгредієнти, які написані на зворотному боці баночки принесуть більше шкоди ніж користі. Всі ці фактори призвели до того, що багато майстрів, які почали виготовляти мило ручної роботи чи косметику власноруч, стали на шлях створення власних майстерень, які дозволяють створювати більші партії своєї продукції на продаж.

Спершу, коли ви тільки починаєте працювати в якості виробника, у питанні гуртових покупок, навіть базових косметичних масел, мова йде максимум про об'єми до літра. Але коли замовлень стає по-справжньому багато, знадобляться значно цілі каністри цього продукту, які допоможуть вам зекономити час та забезпечать безперебійне виготовлення косметики або мила.

Косметичні олії та баттери - це:

  • чудовий доглядовий продукт, який може використовуватись у якості самостійного засобу;
  • підходять для виготовлення різноманітних емульсій, косметики для обличчя та тіла;
  • без них не обійдеться процес миловаріння з нуля.

Переваги оптової покупки

Незалежно від того, займаєтесь ви виготовленням косметики чи варите мило, без базових олій не обійтись. При цьому, якщо ваше маленьке виробництво готове до того, щоб приймати значні замовлення, варто задуматись про процес виготовлення і пророблення до дрібниць рецептів, гідний інвентар, а також про інгредієнти та їх регулярні поставки.

Тому варто купити олію рафіновану оптом:

  • це дозволить зекономити гроші та час;
  • більш доступна ціна;
  • спрощується виготовлення великих партій продукції;
  • ви можете знизити витрати на виробництво не погіршуючи якості продукту.

Натуральна косметика та не шкідливе мило - це одні з найбільш популярних товарів сьогодні. Тому не дивно, що майсти, які здатні виробляти ці продукти якісно, знають нюанси процесу і розбираються в складі, можуть побудувати успішний бізнес в улюбленій справі.

Створюючи свої натуральні засоби ви надаєте своїм покупцям унікальні продукти з авторськими рецептами, які насичені корисними властивостями, доглядовими компонентами та приємними ароматами. Очевидно, що такий продукт сподобається будь-кому - він зможе вирішити проблеми шкіри, дарує хороший настрій улюбленим запахом та забезпечує тривалий і позитивний ефект впливу.

Купити косметичні олії оптом

Інтернет магазин АРОМАСОАП - ваш надійний постачальник базових олій, тари та інших інгредієнтів для виготовлення мила та косметики своїми руками. Ми працюємо з широкою мережею виробників, що дозволяє надавати вам найбільш доступні та чесні ціни, а також, безперебійно виконувати доставку необхідних вам товарів в будь-яке місто України. У нас ви можете купити натуральні косметичні олії об'ємом від 1 до 5 літрів.

Крім цього в каталозі можна знайти величезний асортимент і інших продуктів для вашої творчості: різноманітні не рафіновані та рафіновані олії, ароматичні засоби (ароматизатори та віддушки), ефірні олії, барвники, пігменти, форми та багато іншого. Тут можуть купити бажане і новачки, які тільки роблять свої перші кроки, так і досвідчені майстри, які встигли перетворити улюблене хобі в прибутковий бізнес.

Рейтинг сторінки: