Категорії товарів

Силіконові форми

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 3911
Цена
240 грн
шт
Артикул: 3139
Цена
207.5 грн
шт
Артикул: 3214
Цена
240 грн
шт
Артикул: 3213
Цена
240 грн
шт
Артикул: 4778
Цена
240 грн
шт
Артикул: 3215
Цена
240 грн
шт
Артикул: 3141
Цена
245.5 грн
шт
Артикул: 3760
Цена
202 грн
шт
Артикул: 6359
Цена
180 грн
шт
Артикул: 6358
Цена
230.5 грн
шт
Артикул: 3137
Цена
240 грн
шт
Артикул: 6540
Цена
308 грн
шт

Силіконові форми використовуються в миловарінні досить широко. Почнемо з того, що здебільшого, без вдало підібраної форми зробити мильний витвір мистецтва взагалі не вийде. Навіть за наявності натуральних і ефективних компонентів в складі, які насправді добре впливатимуть на шкіру та волосся, без гарного зовнішнього вигляду - вам не вдасться розкрити потенціал свого продукту.

Багато майстрів, як досвідчених, так і початківців, на власному досвіді дізнаються, наскільки зручно використовувати саме силіконові форми для миловаріння. Ті хто готують мило з нуля можуть краще контролювати заповнення мильною масою всієї форми та дрібних деталей. Майстри, хто спеціалізуються на виготовленні мила з основи, завдяки силіконовим формам відкривають для себе цілий новий світ декоративних можливостей по оформленню мила.

Види силіконових форм для миловаріння:

  • стандартні силіконові форми - зазвичай використовуються при виготовленні мила з нуля. Прямокутні, куби і т.д.;
  • 2D та 3D еліт форми - тематична категорія, в якій представлені різноманітні фігурки, казкові персонажі, квіти і т.д. Деякі з них також можуть використовуватись для виготовлення свічок;
  • пластини форм - декілька силіконових форм, що об'єднані однією тематикою, або ж і взагалі, однакової форми.

Незалежно від виду форми силікон вважається одним з найкращих варіантів для роботи з різними рецептами (в тому числі і з кулінарними).

Переваги силіконових форм для мила

Силіконові форми для мила виготовляються з харчового силікону, який повністю безпечний для здоров'я людини. Окрім того, цей матеріал легко витримує температуру в 220 С (як в печі), відповідно, розплавлена мильна основа йому не зашкодить.

Переваги силіконових форм для мила:

  • зручні для заливки;
  • витримують значний діапазон температур;
  • безпечні для здоров'я та не виділяють шкідливих хімічних речовин при нагріванні;
  • чудово підходять для різних видів творчості.

Якщо мова йде про більш оригінальні 3D-форми, то це зовсім інший світ миловаріння, який може відкрити для себе кожен початківець або досвідчений мастер. Такі силіконові форми для мила мають безліч варіантів оформлення різноманітних фігур з найдрібнішою деталізацією. Завдяки цьому, готове мило відрізняється високим рівнем реалістичності і тому, просто не може не привернути до себе увагу. При роботі з силіконовими 3D формами, використовується особлива методика поступового заливання мила з використанням мильної основи різних кольорів та прозорості.

Використовуючи різні силіконові форми, майстри можуть отримувати не тільки унікальні шедеври миловаріння, але і справжнє задоволення від процесу його виготовлення.

Купити силіконові форми для мила в Україні

Декоративне оформлення мила - це не менш важлива його складова аніж сам рецепт та якість інгредієнтів, що входять в склад продукту. Тому, якщо ви хочете займатись миловарінням серйозно - варто уважно підійти до питання пошуку якісних форм. Це можуть бути 3D форми у вигляді різноманітних фігурок або ж стандартні силіконові форми. В будь якому випадку, з їх допомогою вам буде набагато зручніше реалізовувати свій творчий потенціал. Силіконові форми в нашому інтернет магазині представлені в широкому асортименті і, навіть, більше того - ми регулярно оновлюємо асортимент, особливо з наближенням свят.

В інтернет магазині Aromasoap ви можете купити силіконову форму для будь якого виду миловаріння, яке вам до душі. В каталозі представлені форми для мила, що можуть використовуватись для рецептів мила з нуля та з основи. Також тут ви також можете придбати різноманітні матеріали та інвентар для своєї творчості за доступними цінами і з доставкою в будь-яке місто України.

Наш сайт - це широкі можливості для досвідчених майстрів та новачків в миловарінні. В магазині можна знайти будь-які інгредієнти, інструменти і аксесуари для виготовлення мила, свічок та косметики. Для того, щоб ви могли реалізувати всі свої ідеї, ми пропонуємо своїм клієнтам різноманітні варіанти фасовок  всіх видів товарів: від найменших до оптових.

На додачу до всіх вищеописаних переваг, ми також пропонуємо цікавий набір рецептів, який допоможе новачкам випробувати нові техніки та прийоми миловаріння, а досвідченим майстрам надихнутись новими ідеями для розвитку своєї творчості.

Рейтинг сторінки: