Категорії товарів

Силіконові форми

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 3911
Цена
187.00 грн
шт
Артикул: 3139
Цена
161.50 грн
шт
Артикул: 1056
Цена
21.00 грн
шт
Артикул: 3214
Цена
187.00 грн
шт
Артикул: 3213
Цена
187.00 грн
шт
Артикул: 4778
Цена
187.00 грн
шт
Артикул: 3215
Цена
187.00 грн
шт
Артикул: 3141
Цена
191.00 грн
шт
Артикул: 3760
Цена
157.00 грн
шт
Артикул: 6359
Цена
147.50 грн
шт
Артикул: 6358
Цена
189.00 грн
шт
Артикул: 3137
Цена
187.00 грн
шт

Силіконові форми для мила - чи не найзатребуваніша категорія в нашому інтернет-магазині. Напевно що вже всі майстри та майстрині України оцінили їхню зручність та невибагливість у догляді, а мильні шедеври, створені за допомогою цієї форми для мила, тішать не одну сотню, а може й тисячу людей. Якщо ви ще не долучились до армії фанатів цього дива - треба терміново виправляти ситуацію!

Переваги силіконових форм для миловаріння

Купуючи форми силіконові для мила ручної роботи, ви одразу отримуєте набір таких приємностей, як:

- Витривалість. Міцний матеріал витримує розпечену до 220 градусів духовку, звісно він не побоїться температур розплавленої мильної основи.

- Точність. Форми для миловаріння вилиті з силіконового герметика, який прекрасно поводиться під час заливки. Силікон вдячно передає рельєф, включаючи тонкі деталі.

- Невибагливість. Щоб привести до ладу силіконову форму для об'ємного мила її достатньо промити проточною водою та висушити.

- Зручність. Погодьтесь, було б прикро купити форми для мила та не змогти дістати з них кінцевий продукт! З силіконовими формочками цей варіант виключено - гнучкі та еластичні, вони з радістю віддадуть вам створене за їхньої допомоги мило.

  • Різноманіття. Говорячи про силіконові форми для виготовлення мила простіше визначити, чого не буває, ніж перелічити які є.

Силіконові міні-пластини форм, представлені в аромасоап, це клондайк ідей по заливці творчого мила. На сайті запропонований широкий вибір мініпластин для мила фрукти, овочі, квіти, печеньки, сердечка, дитячі іграшки, зірки, черепашки.

Значна підмога при заливці великої кількості мильної маси - об'ємні силіконові форми для нарізної мила, вага якого коливається від 0,5 кг до 2 кг в залежності від обраної форми.

Зручно заливати відразу кілька мил і в силіконові пластини форм, що зазвичай складаються з 6-8 заготовок одночасно.Купити форми силіконові для милами, звісно, радимо в нашому інтернет-магазині. Ретельно працюючи над оновленням асортименту, ми обираємо тільки тих поставщиків, якість продукції яких не викликає нарікань у наших клієнтів а модельний ряд задовольнить найкапризнішого миловара.

На сайті Aromasoap форми для миловаріння умовно поділяються на групи:

  • силіконові 2D і 3D "Еліт форми"
  • стандартні
  • пластини форм

У кожній з цих груп є форми для заливки мила від простих геометричних фігур до складних у виконанні 3D форм. На будь-яке свято: Новий рік, 8 березня, 14 лютого, День народження - ви зможете підготуватись дуже швидко, маючи в арсеналі парочку наборів наших форм. 

Беріть на озброєння цю прекрасну та дуже помічну річ і не бійтесь експериментувати!

Рейтинг сторінки: