Категорії товарів

Як користуватися текстурним листом для миловаріння

Як користуватися текстурним листом для миловаріння

За допомогою текстурного листа можна створити абсолютно незвичайне мило, красиве, візерункове, як різьблене. До того ж працювати з таким листом дуже легко щоб отримати бажаний результат. Бувають текстурні листи, які вписуються на дно будь-якої форми під нарізку, а бувають мати з певними розмірами, на яких ви вже творите.

Щоб приготувати мило з текстурним листом у вигляді мату, вам також потрібна буде форма для випічки печива без дна. Форма для випічки повинна бути висока, щоб у вас вийшло зручне мило. З низькою формою отримаєте невелике мило.

 

Щоб зробити мило з текстурним листом, вам знадобиться:

 • 100г білої основи
 • Текстурний лист
 • Пігмент будь-якого кольору
 • Запашка або ефірна олія
 • Базова олія
 • Форма для випічки печива
 • Спирт в пульверизаторі

 

Як приготувати мило з текстурним листом?

 1. Підготуйте всі інгредієнти. Посуд, в якому будете топити мильну основу, а також форму і текстурний лист.
 2. Розтопіть трохи білої основи, близько 20г, і залийте нею текстурний лист так, щоб основа покрила всі поглиблення. Розподіляйте основу лопаткою або ножем по поверхні листа. Коли основа застигла, очистіть лист від напливів основи.
 3. Тепер готуйте основний шар. Розтопіть основу, стільки, скільки потрібно буде щоб заповнити форму для випічки.
 4. Додайте в основу базову олію для догляду за шкірою, пігмент, добре перемішайте, в останню чергу додайте ароматизатор, перемішайте.
 5. Збризніть текстурний лист спиртом, поставте на нього форму для випічки, притримуйте пальцями форму і вливайте в неї мило. Зверху знову збризніть спиртом щоб прибрати бульбашки.
 6. Зачекайте, поки мило застигне, на це знадобиться близько 30 хвилин.
 7. Потім діставайте мило з формочки.

 

В результаті у вас виходить красиве ажурне мило і тут вже справа вашої фантазії - як ви пофарбуєте килимок, а як основну частину мила.

 

З текстурними листами, які укладаються на дно форми під нарізку, все ще простіше - ви укладаєте лист на дно форми і повторюєте алгоритм. В кінці вам просто потрібно буде вийняти мило і зняти лист, а потім нарізати мило на бруски. 

 


Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Рекомендовані товари