Категорії товарів

Екстракти рідкі СО2

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 5040
Цена
118.00 грн
шт
Артикул: 5039
Цена
119.00 грн
шт
Артикул: 5034
Цена
121.00 грн
шт
Артикул: 5035
Цена
91.00 грн
шт
Артикул: 2076
Цена
155.00 грн
шт
Артикул: 4322
Цена
94.00 71.00 грн
шт
Артикул: 5036
Цена
115.00 80.50 грн
шт

Рідкі екстракти впевнено заснувались на полицях миловарів та виробників домашньої косметики в Україні, адже в цих матеріалах поєднана користь, зручність у використанні та помірна ціна. Рідкий екстракт рослин отримується шляхом екстрагування з сировини корисних елементів, які надалі зберігаються у рідині, якою робилась витяжка. Рідкі екстракти бувають 

водяними, 

спиртовими, 

гліколевими, 

вуглекислотними. 

Для виготовлення екстракту дуже важливою є якість вихідної сировини, наявність в ній токсинів та важких металів. Якщо раптом ви зберетесь експериментувати з екстрагуванням вдома - враховуйте ці нюанси, будь ласка.

СО2 екстракт - що це?

Використовувати вуглекислий газ для отримання концентрованих рослинних екстрактів почали відносно недавно. Для того, щоб процес екстрагування відбувся, вуглекислий газ стискають до рідиноподібного стану. Протягом певного часу СО2 вбирає в себе корисні речовини з рослини, діючи як розчинник.
Навіщо така морока? Зараз пояснимо. Будь-яку іншу рідину-екстрактор по завершенню проблематично відокремити від витяжки, а от повернутий до умов атмосферного тиску СО2 випарується сам і сліду не залишить. Рідкі екстракти концентрати, отримані за допомогою вуглекислого газу, - то чиста сила і користь рослин, без домішок.

Купити рідкі екстракти для миловаріння та косметики

В інтернет-магазині Aromasoap представлена велика лінійка рідких екстрактів за цілком прийнятними цінами.  Перед тим як купити якийсь з продуктів рекомендуємо зважити нюанси використання, властивості та очікування від кінцевого продукту. Вдало підібраний екстракт перетворить вашу продукцію на цілющій елексир, але схибити з вибором за такого різноманіття геть не складно. Якщо виникли труднощі - не соромтесь, проконсультуйтесь у наших спеціалістів в магазині міста Київ або за допомогою форми зворотнього зв’язку на сайті. І нехай усі ваші експеримаенти будуть вдалими! 

Рейтинг сторінки: