Категорії товарів

Екстракти рідкі СО2

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 5040
Цена
118 грн
шт
Артикул: 5039
Цена
129 грн
шт
Артикул: 5034
Цена
134 грн
шт
Артикул: 5035
Цена
91 грн
шт
Артикул: 2076
Цена
155 грн
шт
Артикул: 4322
Цена
134 грн
шт
Артикул: 5036
Цена
141 грн
шт

Рідкі екстракти Со2 досить широко використовуються при виготовленні косметики. Головна їх перевага - це ліпофільна структура, яка аналогічна до тої, що має шкіра людини. Ця властивість забезпечує легку доставку корисних властивостей в клітини епідермісу, а відповідно і ефективний вплив косметичних засобів та швидке рішення проблем шкіри.

СО2 екстракти отримують завдяки особливій технології складної витяжки корисних властивостей рослин. Її використання дозволяє добути з рослинної сировини найбільш складні комплекси біологічно активних речовин в біодоступній формі.

Виробництво рідких екстрактів СО2:

  • Газ доводять до тиску 79 атмосфер. За цих умов він переходить в стан рідини;
  • Під таким тиском, без додаткового нагрівання і використання розчинників, рослини віддають свої корисні речовини. Таким чином добувають розріджені екстракти;
  • Після взаємодії СО2 випаровується природним шляхом.

Під час проведення цієї процедури з рослинної сировини добувають максимум ефірних олій, смол, пігментів та парафінів, що можуть надавати цінний вплив на здоров'я людини.

У чому ж особливості такого виробництва? По-перше, молекули СО2 не окислюють рослинні клітини, за рахунок чого не змінюють своїх цілющих властивостей, що їх має сировина. По-друге, відсутність процесу нагрівання та взаємодії додаткових розчинників роблять екстракт найчистішою витяжкою корисних макро- та мікроелементів у високій концентрації. Цікавим також є той факт, що отримані таким шляхом екстракти, зберігають не тільки властивості, але і аромати та, навіть, смак вихідної рослини, що пройшла процес екстракції.

Використання рідких екстрактів

Мабуть всі чули думки, що лише ефірні олії містять максимум корисних властивостей рослин. Однак тепер, після появи СО2 екстрактів, саме вони є лідером по терапевтичному впливу на клітини шкіри, волосся та нігтів.

Властивості СО2 екстрактів:

  • біодоступна форма з максимальним впливом на клітини;
  • відсутність розчинників та додаткових хімічних домішок у складі - лише чиста користь;
  • під час виробництва зберігається максимум корисних речовин і вітамінів з рослинної сировини;
  • завдяки впливу вуглекислого газу активні компоненти не окислюються, а навпаки зберігають свій вплив;
  • стерильний склад, що містить антиоксиданти, мікро- та макроелементи.

Вуглекислотні витяжки мають ще одну вкрай корисну властивість, яка особливо цінується майстрами. Окрім їх ефективності ці засоби також дуже економічні у використанні, навіть незважаючи на те, що в порівнянні з іншими екстрактами коштують дорожче. Особливість полягає в тому, що в більшості формул, екстракт СО2 вводиться в невеликій кількості (не більше 2%), що дозволяє спрощувати рецепти і при цьому, підвищувати їх ефективність.

Властивості вуглекислотних екстрактів залежать від рослинної сировини з якої вони виготовлені. Для прикладу, широко відомі бактерицидні властивості ромашки та ехінацеї, які ці рослини передали екстактам. Таким чином, використовуючи ті чи інші витяжки, ви зможете наповнити косметичний продукт цими властивостями.

Купити рідкі екстракти СО2 в Україні

Як і будь-який інший інгредієнт для косметичних засобів, для СО2 екстрактів важлива якість. Технологія їх виробництва настільки складна, що сама собою обумовлює досить високу ціну. Тому, якщо ви хочете купити дійсно сильнодіючий та ефективний компонент для домашньої косметики - обирайте тільки високу якість екстрактів. В нашому інтернет магазині представлені СО2 екстракти від перевірених постачальників, які забезпечують надійність, безпеку та чистоту товару. Завдяки такому інгредієнту ваші рецепти будуть швидко позбавляти від проблем шкіри, підтримувати її молодість та красу.

Окрім різних косметичних компонентів на нашому сайті також представлений каталог рецептів для домашньої косметики, який допоможе початківцям дізнатись більше про процеси виробництва, а досвідченим майстрам надихнутись новими оригінальними ідеями.

Рейтинг сторінки: