Категорії товарів

Як зробити парфуми із запашок Chanel

Як зробити парфуми із запашок Chanel

Якщо ви поставили собі за мету приготувати парфуми, розгляньте кілька варіантів. Одним з них є рецепт приготування парфумів із запашок. У цьому способі є свої мінуси, а саме синтетичний склад, використання спирту. Але набагато більше плюсів. З парфумами із запашок ви можете легко обрати той аромат, який вам потрібен, можете імітувати парфуми відомих брендів ну і приємне доповнення - такі парфуми не залишать жирних слідів на одязі, як це станеться з парфумами на основі ефірних олій.  

Приготувати такі парфуми досить легко. Ми пропонуємо вам базовий рецепт парфумів, якщо захочете знизити відсоток введення запашки - перерахуйте пропорційно потрібну кількість інших інгедієнтів. 

 

Залежно від того, скільки запашок ви додасте, такої стійкості парфум вийде на виході.  Так:  

 • Парфуми - 30% запашок
 • Парфумована вода - 15% запашки 
 • Туалетна вода - 10% запашок.  

  

Рецепт парфумів з запашок:  

 • 30 мл запашки Chanel Chance  
 • 10 мл дистильованої води 
 • 70 мл спирту етилового 96% 
 • Флакон для зберігання парфумів.   

 

Як приготувати парфуми з запашки Chanel  

 1. Дуже важливо правильно змішати інгедієнти, щоб виконувати всі етапи створення парфумів. Відразу підготуйте всі інгедієнти і мірний стакан. 
 2. Відміряйте від всього обсягу спирту 45 мл і в цій кількості розчиніть запашку.
 3. У мірну склянку налийте дистильовану воду і далі акуратно вводите запашку, розведену в спирті. Нормально, якщо розчин помутніє. 
 4. Далі додайте решту спирту, перемішайте і вилийте у флакон для парфумів. Переливати краще за допомогою невеликої лійки. 
 5. Тепер поставте ваші парфуми відстоятися в холодильник або інше прохолодне і темне місце на 2 тижні.   

 

Ви також можете поекспериментувати і з'єднати кілька косметичних запашок (не беріть парфумерні композиції). Поєднуйте їх по нотах і згідно правил, використовуйте тест-смужки щоб зрозуміти сполучуваність запашок і створюйте неповторне, своє.

 

 

 


Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Рекомендовані товари