Категорії товарів

Основа для мила

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 548-376
шт
Артикул: 1126-382
шт
Артикул: 1295-414
шт
Артикул: 594-385
шт
Артикул: 533-417
шт
Артикул: 6252-9438
шт
Артикул: 3522-2278
шт
Артикул: 3244-2079
шт
Артикул: 4352
Цена
2 555.00 грн
шт
Артикул: 5298
шт
Артикул: 796
Цена
2 282.00 грн
шт
Артикул: 513-388
шт

Основа для мила

Головний компонент в миловарінні - основа для мила. Саме від її якості, властивостей і складу залежить, яким стане майбутній шматочок мила чи шампунь. Давайте розберемось що це і для чого. На упаковці будь-якого косметичного продукту міститься перелік інгредієнтів, що входять до його складу. Але для того, щоб приготувати шматок мила, нам не потрібно окремо купувати та змішувати гліцерин, парабени, діоксид титану, воду і т.д., для цього була створена основа для виготовлення мила. Нею користуються не тільки хендмейдери, великі корпорації також не нехтують способом спростити собі життя. Але мильна основа для мила ручної роботи - це ще не готовий продукт, хоча використовувати її за призначенням можна. Без додавання ароматизаторів, барвників, ефірних олій, зволожуючих та живильних елементів основа так і залишиться основою, до мила ручної роботи їй ще далеко. Інтернет магазин Аromasoap зі сторінок свого сайту пропонує розширений асортимент мильних основ на будь-який смак.

Види основи для виготовлення мила:

  • універсальна
  • гліцеринова (прозора)
  • для свірлів
  • желеподібна
  • основа рідкого мила, шампуня чи кондиціонера.

Представлені компоненти для миловаріння є продуктами Melta, Stephenson Group, Сremer - відомих виробників з Білорусі, Англії та Німеччини відповідно. Основи, які ми рекомендуємо для створення корисного мила, - це база, яка дозволяє ідентично передати колір обраних вами барвників, зафіксувати і зберегти аромати ефірних масел, ароматизаторів та інші корисні компоненти. Вищезазначені виробники мають різну тривалість перебування на ринку, але всі зарекомендували себе з найліпших сторін. Найпростіша у використанні основа для мила чи шампуня. Вона не потребує нагрівання та визрівання, готовим продуктом можна користуватися майже одразу після виготовлення. Основа твердого мила незалежно від базового компонента змусить вас трохи попотіти. Для того щоб отримати заповітний брусочек мила, необхідно розтопити основу і розлити по формах. Мильна основа вдячно приймає і передає згодом аромати, корисні компоненти та набуває обраних кольорів.

Купити основу для мила в Україні дедалі простіше. Інтернет-магазини нарощують обсяги продаж, шукають нових виробників, намагаються запропонувати найкращу ціну. У нашому інтернет магазині в Києві ви можете купити мильну основу з доставкою по всій Україні. Також ви можете замовити не тільки мильну основу, але і різні компоненти, речовини, які додадуть корисних властивостей, кольору або блиску вашому милу, а також всілякі матеріали для упаковки кінцевого продукту.

Порадуйте рідних і близьких натуральним, безпечним, красивим і головне - зробленим з душею, милом ручної роботи.

Рейтинг сторінки: