Категорії товарів

Воски

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 981-1887
шт
Артикул: 5767-8776
шт
Артикул: 4481-3426
шт
Артикул: 964-1057
шт
Артикул: 1691-3924
шт
Артикул: 5311-7942
шт
Артикул: 4961-3909
шт
Артикул: 982-1892

Немає на складі

Артикул: 4075
Цена
94 грн

Немає на складі

Артикул: 4285-3340

Немає на складі

Артикул: 1692-3913

Немає на складі

Артикул: 4081-3014

Немає на складі

Віск косметичний виконує одночасно дві функції - піклується про шкіру та стабілізує емульсію, надаючи їй в'язкості. Такі властивості продукту роблять його незамінним для використання в косметиці, що зроблена власноруч.

З одного боку, може здатись, що використання воску - це не найкраща ідея для косметики ручної роботи. Адже, не зважаючи на їх натуральність, продукт досить неоднозначний. Існує така думка, що віск може забивати пори, викликати алергічні реакції та додаткові складнощі в косметиці для проблемної шкіри, наприклад. Давайте розберемось в усіх тонкощах цього продукту.

Віск - це жироподібна речовина, яка не розчиняється у воді. В хімії його відносять до класу складних ефірів в складі яких жирні кислоти та одноатомні спирти.

Чому варто купити віск для косметичних рецептів:

 • пом'якшує шкіру;
 • створює на її поверхні тонку водно-жирову мантію, яка захищає від негативного впливу зовнішніх факторів;
 • попереджує втрату вологи;
 • живить та зволожує суху шкіру.

Таким чином, креми для рук чи сухої та зневодненої шкіри обличчя без восків будуть просто не ефективні. І в таких компонентах цей продукт буде вкрай корисним.

Види і переваги

Існує два основних види косметичних восків:

 • рослинного походження;
 • тваринного походження (ланолін, бджолиний віск).

Якщо говорити про натуральний косметичний віск тваринного походження, частіше за все мова буде про бджолиний. Він багатий на біологічно активні речовини та має загоювальні і антибактеріальні властивості. Просто ідеально підходить для кремів для рук, бальзамів та помад для губ. Однак, бджолиний віск може бути алергеном, тому варто уважно підходити до його використання, особливо в косметиці для обличчя.

В асортименті рослинних восків вибір чималий - це канделільський, карнаубський, а також пальмовий, віск кокосу, троянди, рисових висівок, мімози та багато іншого. Відмінність рослинного воску полягає в тому, що він створює легші текстури, а також містить в складі смолисті речовини та ароматичні і фарбуючі компоненти. Квіткові варіанти восків можуть з легкістю використовуватись в косметиці для обличчя і, навіть, по догляду за проблемної шкірою, оскільки мають делікатний вплив на неї.

Таким чином обидва варіанти - рослинний косметичний віск та віск тваринного походження, мають свої переваги і здатні виконувати певну роль в косметиці. Обирати найбільш відповідний варіант варто виходячи з рецепту та властивостей продукта. Також зверніть увагу, що якщо ви вирішили приготувати Vegan крем, то бджолиний віск використовувати не варто.

Якщо ви хочете купити віск під певний рецепт, крім основних властивостей, також варто звернути увагу на його температуру плавлення. Для прикладу, твердий віск найкраще підійде для щільних текстур косметичних засобів, а м’якші варіанти будуть хорошим вибором для більш легких рецептів.

Традиційно віск вводиться в рецептуру в масляній фазі - разом із маслами, оліями та емульгаторами. Після змішування з водною фазою ви отримуєте ніжну емульсію.

Для кремоварів косметичний віск в рецепті має ще одну вагому перевагу - це зниження липкості емульсії. Тобто після нанесення засобу на шкіру, він не буде лишати відчуття плівки на обичі, а навпаки - відчуття оксамитової поверхні.

Переваги натурального воску в косметиці:

 • покращує тактильні властивості шкіри;
 • попереджує втрату вологи;
 • захищає від зовнішніх факторів;
 • легко вводиться в емульсії;
 • виконує роль емульгатора;
 • позбавляє емульсію неприємної липкості.

Таким чином косметичний віск здатен значно покращувати стан шкіри та бути справжнім помічником для майстра-кремовара, доповнюючи своїми властивостями рецепти та покращуючи їх характеристики. Але варто уважно підбирати вид воску, відповідно до їх властивостей. Це дозволить найкращим чином розкрити рецептуру і допоможе шкірі - зволожить її, розгладить мікрорельєф, зробить оксамитовою на дотик.

Купити косметичний віск в Україні

В інтернет магазині Аромасоап ви можете купити віск за доступними цінами. Каталог нашого сайту пропонує вам широкий асортимент восків рослинного і тваринного походження, що мають різні властивості і, відповідно, можуть бути використані для різних косметичних засобів. Зверніть увагу, що цілий ряд квіткових восків чудово підходять для косметики для обличчя, в тому числі, для проблемної шкіри.

Косметичний віск - це натуральний та якісний інгредієнт для вашої косметики, який ви можете купити в нашому інтернет магазині. Ми пропонуємо своїм покупцям тільки перевірені інгредієнти від провідних виробників України та світу. Завдяки цьому ви можете сміливо замовляти товари на сайті і використовувати їх у своїх рецептах.

Рейтинг сторінки: