Категорії товарів

Парафін

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 5767-8776
шт
Артикул: 6640
Цена
350 грн
шт
Артикул: 4936-3865
шт
Артикул: 2152-854

Немає на складі

Парафін для свічок - це базовий інгредієнт, який викликає чимало суперечок. Ні, він не має проблем у використанні і дозволяє майстру легко виготовити бажаний виріб. Проблематика його застосування полягає в безпечності і складі, а у новачків це може викликати чимало сумнівів - використовувати його чи ні. Тож давайте розберемось чи варто купити парафін для свічок.

Історично парафін почав використовуватись ще в 19 столітті завдяки розвитку нафтової промисловості. Вся справа в тому, що парафін - це побічний продукт переробки нафти. І це, якраз і є причиною всіх питань, що виникають навколо цього продукту. Мова йде про те, що для виготовлення цього матеріалу використовують складні хімічні процеси. Дійсно, в порівнянні з різними видами восків рослинного та тваринного походження, по натуральності парафін програє. Але ж чому тоді його використовують і по сьогоднішній день. В першу чергу - ціна. В далекому 19 столітті парафін дозволив значно здешевити виробництво свічок, які використовувались досить широко. В подальшому, електрифікація нашого життя призвела до того що свічки перейшли на другий план і виконують більш декоративну функцію. І сьогодні свічки - це один з найважливіших атрибутів домашнього затишку, святкового настрою і т.д. Що і стало причиною того, що популярність парафіну знову зросла.

Переваги парафіну:

  • має гарний білий колір без домішок;
  • не викликає алергічних реакцій (на відміну від бджолиного воску);
  • купити парафін значно дешевше, аніж натуральні матеріали;
  • розширює можливості по виготовленню свічок.

Види та переваги

Сьогодні парафін використовується мало не всюди - від харчової промисловості до косметології. Для прикладу, найгарніші фрукти з глянцевою поверхнею, ті що так апетитно виглядають в супермаркеті - покривають, саме парафіном. Виникає питання - а що ж стосовно такого складного походження цього матеріалу?

Парафін для свічок буває:

  • марка “Т” - технічний парафін очищений від шкідливих домішок. Досить дешевий продукт;
  • парка “П” - парафін для свічкової промисловості. Не підходить для косметології, але чудово проявляє себе у виготовленні свічок. Має значно вищий ступінь очистки;
  • марка “К” - косметичний продукт, що добре взаємодіє зі шкірою. Максимально очищений від домішок.

Очевидно, що залежно від виду парафіну, його використовують в різних сферах. Для прикладу, у нас ви можете купити парафін П2 - це продукт високого ступеню очистки, який не виділяє токсичних речовин при горінні та абсолютно безпечний для здоров'я людини.

В роботі майстра парафін косметичний для свічок - це дуже зручний матеріал. Він добре взаємодіє з різними видами барвників, що дозволяє не обмежувати свої творчі можливості та виготовляти майже будь-які свічки.

Важливими особливостями, що варто враховувати використовуючи парафін для свічок - це його низька температура плавлення. Як і будь-який інший свічковий матеріал, парафін краще не перегрівати і ми рекомендуємо використовувати водяну баню та рідинний термометр. Завдяки цьому вам буде легше контролювати температуру, ніж в мікрохвильовці.

Міфи, що пов'язані з парафіном:

при горінні виділяє в повітря шкідливі речовини. Так, можливо, якщо використовувати технічний парафін низького рівня очистки. Але в нашому інтернет магазині ви можете купити інгредієнти для виготовлення свічок, що відрізняються хорошою якістю та безпечністю для здоров’я людини;

немає цілющих властивостей. Існує думка, що натуральний віск (особливо бджолиний), здатен своїми природними ароматичними властивостями позбавляти великої кількості хвороб, заспокоювати нервову систему. Однак, окрім цього, цей інгредієнт також здатен викликати алергічні реакції, чого однозначно не робить парафін;

швидко вигорає. Через низьку температуру плавлення, парафінові свічки вигорають швидше аніж воскові. Тому багато майстрів поєднують ці матеріали - завдяки парафін свічка виходить дешевшою, а віск забезпечує більш довге горіння.

Купити косметичний парафін в Україні

В інтернет магазині Аромасоап ви можете купити парафін для виготовлення різноманітних свічок за доступною ціною. Представлений у нас товар - це безпечні інгредієнти від перевірених постачальників. Ці продукти не викликають алергічних реакцій, безпечні для здоров'я людини і просто зручні в роботі майстра.

Склад нашого магазину знаходиться в Києві, що дозволяє забезпечувати оперативну доставку (впродовж 1-3 днів) в будь-який регіон України.

Парафін для свічок відкриває широкі можливості для виготовлення різних, наливних та насипних свічок. Він простий та зручний в роботі, добре взаємодіє з різними інгредієнтами та дозволяє розширити творчі задуми майстра. І хоч навколо цього інгредієнту по сьогоднішній день існує чимало міфів та домислів, для досвідчених майстрів всі вони лишились в далекому минулому, адже сучасний парафін позбавлений всіх недоліків, які йому приписують.

Рейтинг сторінки: